Aktüel Ürünler

BİM Aktüel 10 Ağustos 2021 Salı Kataloğu – Bim İndirimli Ürünleri

Bim marketlerinin haftanın önerileri başlığı ile haftalık olarak takipçilerine sunduğu Bim aktüel salı kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı ürünleri tercih edenlerin ilgi ile takip ettiği Bim marketleri 10 Ağustos 2021 BİM aktüel Salı kataloğunu 2 sayfa olacak şekilde takipçilerine sundu. Bim 10 Ağustos Salı itibari ile satılacak aktüel ürünlerde ağırlıkla  kişisel ürünler ve çeşitli gıda ürünleri yer alıyor.

Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğu ürünleri neler ve 10 Ağustos 2021 Salı günü satışta olacak indirimli ürünler hangi fiyatlarla satışa çıkacak beraberce inceleyelim.

BİM Aktüel Salı Kataloğu – 10 Ağustos 2021 – Sayfa 1

BİM Aktüel salı kataloğu 1. sayfasında şortlu pijama takım, küpe, kolye ve bileklik çeşitleri, ahşap takı düzenleyici, Privacy deodorant, Axe Stick çeşitleri, saç kremleri, makyaj fırçaları, kaş kirpik serumu, maskara, oje, kağıt havlu, kolonya, seyahat seti, diş macunu, ağız bakım suyu, ahşap saç fırçası gibi kişisel bakım ürünleri yer almaktadır

BİM Aktüel Salı Kataloğu - 12 Ağustos 2021 - Sayfa 1

BİM Aktüel Salı Kataloğu – 10 Ağustos 2021 – Sayfa 2

BİM Aktüel salı kataloğu 2. sayfasında daha çok aşure için gerekli ürünler yer almakta, örneğin aşurelik kuru kayısı, siyah üzüm, kavrulmuş fındık, kırık ceviz içi, çiğ badem içi, kuş üzümü, dolmalık fıstık, karanfil, granola çeşitleri, kuru meyve karışımı gibi ürünlerin yanı sıra aşure dağıtımında işinizi kolaylaştıracak alüminyum kase aşure kasesi çeşitleri yer almakta. Ayrıca bunlarla birlikte çeşitli gıda ürünleri de içinde bu sayfada yer almaktadır.

BİM Aktüel Salı Kataloğu - 12 Ağustos 2021 - Sayfa 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu