BİM Aktüel Cuma Kataloğu 23 Nisan 2021 – BİM kataloğunda neler var?

Alışveriş için uygun seçenekler sunan Bim marketleri 23 Nisan 2021 Cuma BİM aktüel kataloğunu 4 sayfa olarak sundu. 23 Nisandan itibaren satılacak aktüel ürünlerde özellikle outdoor ürünleri, çeşitli oyuncaklar, akıllı kol saatlerinden drone’lara kadar bir çok elektronik ürünler, elektrikli ev aletleri ve çok sayıda mutfak eşyası gibi ürünler olacak. Şimdi BİM kataloğu aktüel ürünleri neler ve 23 Nisan 2021 Cuma günü satışta olacak ürünler kaç liradan satışa çıkacak beraber inceleyelim.

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 1. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun ilk sayfasında birçok outdoor ürün dikkatleri çekiyor. Özellikle otomatik çadır, çakmak taşlı kamp bıçağı, yeni nesil şişme kamp matı, 4K aksiyon kamerası, termos, Bluetooth speaker, katlanır alüminyum kamp sandalyesi, çok amaçlı el aleti seti, kampçı baltası, ilk yardım kiti, LED aydınlatma, Telsiz, çok fonksiyonlu kampçı saati, kamp battaniyesi ve çelik ip testere gibi doğada yardımcınız olacak ürünleri bulabilirsiniz.

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 1. Sayfa

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 2. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun ikinci sayfasında 23 Nisan olması sebebiyle çocuklar için birçok oyuncak ürün yer almakta. Bunların yanında tişört, uzun tayt, eşofman altı, sırt çantası, streç günlük ayakkabı, ışıklı spor ayakkabı, kot görünümlü tayt ve lisansı tayt tişört takımı gibi yine çocuklara yönelik birçok ürün bulunmaktadır.

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 2. Sayfa

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 3. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun üçüncü sayfasında 43 inç full HD uydu alıcılı TV yine 43 inç full HD Smart TV tablet, drone, ışıklı scooter, akıllı saat, taşınabilir şarj aleti, akıllı bileklik, kablosuz kulak üstü kulaklık, kablosuz çocuk kulaklığı, hızlı şarj ve data kablosu çeşitleri BİM’de sizleri bekliyor olacak.

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 3. Sayfa

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 4. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun dördüncü ve son sayfasında Tefal düdüklü tencere, cook n clean tava, Arnica elektrikli süpürge, Simfer midi fırın, çay takımı, Borcam kase, banyo organizeri, nem alıcı aparat, kase çeşitleri, meşrubat bardakları, şeffaf sıvı sabunluk, klozet taburesi, sunum tepsisi ve tek fiyattan satılan onlarca plastik ürün sizleri bekliyor olacak. İhtiyacınız olan ürünler varsa kaçırmamanız gereken fiyatlarla sizlere olacak.

23 Nisan 2021 Cuma BİM Aktüel Kataloğu – 4. Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu