Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – BİM kataloğunda neler var?

Alışverişte uygun seçenekler sunan Bim marketleri 16 Nisan 2021 Cuma gününden itibaren geçerli olacak BİM aktüel kataloğunu 4 sayfa olarak sundu. 16 Nisandan itibaren satılacak aktüel ürünlerde özellikle elektrikli bahçe ürünler, mutfak eşyaları, elektrikli mutfak eşyaları, yatak odası ürünleri ve ayrıca giyim ürünleri gibi bir çok ürün olacak.
Şimdi BİM kataloğu aktüel ürünleri neler ve 16 Nisan 2021 Salı günü satışta olacak ürünler kaç liradan satışa çıkacak beraber inceleyelim.

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 1. SAYFA

Bim aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında ağaç kesme, sunta kesme, darbeli matkap, zımpara makinesi ve ot biçme makinesi gibi aletlerin yanında eviniz için gerekli olabilecek akrobatik merdivende bulunuyor. Ayrıca mutfak eşyaları olarak da kavanozlar, saklama kapları, servis gereçleri ve bıçak bileyici gibi ilginizi çekecek birçok ürün bulunuyor.

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 1

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 2. SAYFA

2. sayfada ise elektrik mutfak aletleri bulunuyor. Türk kahve makinesi, tost makinesi, blender seti, çay makinesi, cam davlumbaz, 55 inç ultra hd tv, ütü, overlok makinası gibi bir çok elektrik mutfak eşyasının yanında dolap gibi ürünlerde bulunuyor.

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 2

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 3. SAYFA

Bim aktüel ürünler kataloğunun 3. sayfasında özellikle 8 parça çeyiz seti dikkat çekiyor. Nevresim takımı, pike seti, bambu yorgan ve yatak örtüsü gibi ürünlerin yanı sıra bornoz, havlu gibi banyo ürüneri de yer alıyor. Giyim ürünleri olarak pijama, gecelik gibi ürünler ve terlik çeşitleri yer alıyor.

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 3

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 4. SAYFA

Bim aktüel ürünler kataloğunun son sayfasında ise en dikkat çekici ürün Güral porselenin 57 parça yemek takımı. Döküm tencere, ızgara tava, 6 parça çelik tencere seti ve daha bir çok mutfak eşyası sizleri bekliyor.

BİM Aktüel Kataloğu 16 Nisan 2021 Cuma – 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu