Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Salı Kataloğu 20 Nisan 2021 – BİM kataloğunda neler var?

Alışveriş için uygun seçenekler sunan Bim marketleri 20 Nisan 2021 Salı BİM aktüel kataloğunu 2 sayfa olarak sundu. 20 Nisandan itibaren satılacak aktüel ürünlerde özellikle bebek ürünleri ve daha çok bayanlara yönelik ürünler olacak. Şimdi BİM kataloğu aktüel ürünleri neler ve 20 Nisan 2021 Salı günü satışta olacak ürünler kaç liradan satışa çıkacak beraber inceleyelim.

20 Nisan 2021 Salı BİM Aktüel Kataloğu – 1. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun ilk sayfasında bebek ürünleri yoğunlukta. Özellikle Jenny & Willy bebek bezi çeşitleri, uni baby ıslak havlu, bebekler için tarama spreyi ve bebek şampuanı, ıslak tuvalet kağıdı, nazar boncuğu küpe – bileklik setleri, parfüm çeşitleri, 3’lü eğitici figürlü çorap, bebek zıbını, bebek çorap çeşitleri, sabunluk, kabak lif, arındırıcı pirinç peeling, ikili organik çorap çeşitleri, dekoratif yastık – aydınlatma – ledli aydınlatma çeşitleri, lisanslı sıvı sabun, sürpriz top ve diş fırçası gibi özellikle bebekler için olan ürünler dikkatimizi çekiyor.

BİM Aktüel Salı Kataloğu 20 Nisan 2021 – 1
BİM Aktüel Salı Kataloğu 20 Nisan 2021 – 1

20 Nisan 2021 Salı BİM Aktüel Kataloğu – 2. Sayfa

Bim Aktüel kataloğunun ikinci ve son sayfasında ise daha çok bayanlara yönelik ürünler görüyoruz. Bayan şortlu takım, makyaj aksesuar seti, pijama takımı, büstiyer touch slip, saç aksesuarları, toka çeşitleri, saç fırçası, terlik, şampuan, duş jeli, kolonya, bakım serumu, Makyaj temizleme suyu, Makyaj temizleme mendili, burun bandı, tırnak bakım ürünleri, yüz maskesi, maskara, kaş kalemi ve ayrıca dudak koruyucu gibi ürünleri görüyoruz.

BİM Aktüel Salı Kataloğu 20 Nisan 2021 – 2
BİM Aktüel Salı Kataloğu 20 Nisan 2021 – 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu