Yelek Modelleri

Burgulu Kabartmalı Yeni Moda Yelek Modeli

Kendinden burgulu ve kabartmalı olarak hazırlanan son zamanlarda gördüğüm en ağır ve en iddialı yedek yelek modellerinden bir tanesi karşınızda. Şiş örgü olarak yapılan bu yelek modeli o kadar ağır duran bir örgü tekniği ki özellikle düğün hazırlığında olanlar, bohçalara koymak için yapabilirler. Görüntüsü son derece ağır olduğu için gelin yeleği olarak bohçalara koyabilirsiniz. Kaynana yani anne yelek modeli olarak da örmenizi tavsiye ederim.
Sadece yelek modellerinde değil şal örneklerini de çok yakışan, özellikle kız bebekler için ya da erkek bebek battaniye modellerinde de uygulamanızı ısrarla tavsiye ettiğim bu güzel modeli bebek battaniyeleri için yapacaksanız iç kısmına Astar ya da polar dikerek örgüyü tamamlayabilirsiniz. Taban kısmına yıldız lastik modelinden bağlamalı lastik örneğine hatta Cilveli lastik modeline kadar her çeşit örneğin yakıştığı bu güzel model dilimler halinde örülen gösterişli örgü modellerinden bir tanesi. Eski ve ağır yelek modellerinden olduğu için çok beğeni toplayan bir şiş örgü modeli.
Gören herkesin çok beğeneceği, eğer isterseniz sipariş alıp yelek ördükten sonra satabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bu yeni trend örgü modellerini sizlerde çok seveceksiniz. Öreceklere şimdiden kolay gelsin

Burgulu Kabartmalı Yeni Moda Yelek Modeli 1

Burgulu Moda Yelek Örneği için Malzemeler

  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Orta kalınlıkta yada ince ip
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Burgulu Kabartmalı Yeni Moda Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : Örgü Güneşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu