Yemek Tarifleri

Çıtır Çıtır Patates Kızartması Tarifi

Kolay gibi görünsede yapılışı çok kolay olmayan çıtır çıtır patates kızartması tarifinin videolu yapılışı ile karşınızdayız. Patates kızartması tarifleri ve patates kızartması püf noktaları çok merak edilen soruların başında gelmekte. Son zamanlarda çok aranan ve yapılışı çok konuşulan unlu patates kızartmasısodalı patates kızartması tarifinin videolu yapılışı karşınızda. Bu tarif sayesinde mcdonalds patates kızartmasını birebir yapmış olacaksınız. Ayrıca patatesleri kızarttıktan sonra üzerine baharat serperek patates kızartması baharatlı tarifini elde etmiş olursunuz.

Çıtır Çıtır Patates Kızartması Yapılışı:

Çıtır çıtır patates kızartmasını yaparken patateslerin aynı oranda ve eşit sürede kızarmaları için patatesleri eşit boyda kemeye özen göstermelisiniz. Patateslerin üzerine hafifçe un eleyip kızartmak için hazırlayabilirsiniz. Zaten Nurmutfagi NurGüL ve Hatay Sandık İçi kanalından Alıntı çıtır çıtır patates kızartması videosu sayesinde hiç zorlanmadan yapabileceksiniz bu tarifi.

2 Yorum

  1. Bir tabak patates kızartmasi icin ne cok emek, ne cok asama, ne cok bulasik, ne cok enerji Israfi… patatesi, islat, yika, hasla, firinla, şokla… islem gormekten vitamini kalmadi. Benim kizartmalarim gevrek olmasin raziyim ben. Emeklerinize saglık, ama kendinizi cok yormussunuz. Cok sabirlisiniz.

  2. HAŞLA SOĞUK SUDA BEKLET KURULA FIRINLA DOLAPTA BEKLET KIZART ÇIKART SOĞUT TEKRAR KIZART AYYYY YOK KALSIN İSTEMEM MC DONALDS PATATESİ DE YEMEYİVERELİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu