Dantel Salon Takımı Modelleri

Dantel Salon Takımı Modelleri
A+
A-

Birbirinden değişik vede zarif dantel takımlar içinde eviniz her yerinde kullanabileceğiniz değişik ve farklı el işi örnekleri. İster salon, oda takın isterseniz de vitrin takımı olarak örebileceğiniz bu modeller birbirinden şık vede zarif. Bu değişik vitrin modelleri çeyizleriniz de göz kamaştıracaktır.

2019 te en çok aranan iddialı yeni oda takımı dantellerinden de seçtiklerimizi gerçekten çok beğeneceksiniz. Oda takımı el işi örneklerinin en değişik ve son senelerde çok beğenilerek hemen her yerde kullanılan kelebekli oda takımı modelini özellikle çeyiz hazırlığında olanlar ve yeni el işi tığ işi  arayanlar için güzel ve değişik bir seçenek.

Şemalı kelebek yapılış resmi ile kolayca yapabilirsiniz bu değişik kelebekli bir dantel.Şemalı resimleri ile kolayca yapabileceğiniz salkım üzüm modelli el işi örneği isterseniz büyük yaparak masa örtüsü yada sehpa örtüsü de yapabilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi danteller artık rengarenk yapılmakta. Sehpa örtüsü,masa örtüsü, ve vitrin takımına kadar beğendiğim modelleri şemalı olarak sizler le paylaşıyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.