Moda

Davetiye Modelleri Ve Davetiye Sözleri

Düğün davetiyelerinin çok özenle hazırlanması gerekir.  İlginç, farklı ve dikkat çekici davetiyeler her zaman ilgi toplamıştır. Birbirinden değişik ve farklı davetiye modelleri o kadar çok ki insan inanamıyor. Simli davetiye modellerinden boncuklu davetiye modellerine, resimli davetiye yada çizgi komik davetiye modelleri son zamanlarda en çok tercih edilen davetiye modelleri. Evlenmeye hazırlanan bayanlar sizlere bu yılın en güzel davetiye örneklerini hazırladım. Bu modellerin yanında istediğiniz davetiye modelini çizim yaparak hazırlatmanız mümkün. Birbirinden değişik davetiye modelleri artık bebeklerin yaş günlerinde de çok moda oldu.

Quilling Davetiye Modelleri

Davetiye modellerinden en yeni ve en değişik olan Quiling yani kağıt katlama sanatı ile yapılanlar son zamanlarda çok moda. Çok merak edilen ve çok beğenilen Quilling davetiyeleri Türkiye de yapan var mı dır bilmem fakat yabancı yapan bir kaç yer var sipariş verebileceğiniz. Kağıt katlama sanatı ile davetiyelerinizi ucuza getirebilirsiniz. Kağıt katlama sanatının en güzel örnekleri ile özel günlerinizde fark yaratmak akıllarda kalmak isteyenler için el yapımı birbirinden değişik ve şık yeni davetiye örnekleri.

Değişik Davetiye Söz Örnekleri

Düğün Davetiye Modelleri Ve Sözleri

Düğünler için birbirinden değişik davetiye modelleri buldum. Quilling tekniği ile hazırlanmış bu davetiyeler göz alıcı güzellikteler. Derya Baykal’ın programında görmüştüm quilling yapılışını o zamandan beri araştırıyorum, inanılmaz tablolar süs eşyaları yapılıyor. Quilling yapılışını sitemizde bulmanız mümkün. Geçen seneki gelin-gelinlik fuarında da göze çarpan bu değişik davetiye modellerinden sizler için seçtim.

Bu arada Buradaki Örnekleri size fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Arayan çok oluyor ama biz yapıp satmıyoruz. :)

Düğün hazırlıklarında davetlilere yollanacak davetiyeler çok aranır. Bu özel günün yada gecenin önemine ve değerine uygun, gelecek misafirlere layık davetiye hazırlamak önemlidir çünkü bu durum da herkes mutlu olursa mutluluk paylaştıkça çoğalan bir olgudur. Davetiyeyi iyice araştırıp gerçekten içinize sinen açık ve net bir davetiye seçimi önemlidir.Artık düğün davetiyeleri modern, esprili davetiyeler daha çok gündemde. Davetiye seçimi için fikir verecek, resimli düğün davetiyeleri modellerini paylaşıyorum. Ayrıca davetiye için değişik söz arayanlar ister düğün için olsun, ister sünnet düğünü için olan değişik sözleri de sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu