Yelek Modelleri

Dilimler İçi Desenli Gösterişli Yelek Modeli

Dilimler halinde hazırlanan yelek örneği hemen dikkatleri çeken en ideal ve en gösterişli yelek modellerinden bir tanesi. Şiş örgü kullanılarak hazırlanan yelek örneğini sizlerde dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Taban kısmına isterseniz lastik örgü uygulayabileceğiniz, isterseniz burada görüldüğü gibi başladıktan sonra bir sıra tor örgü örüp direkt örnek kurulumuna geçebilirsiniz. Böyle hazırlanan yelek modelinde bol bol tor örgü kullanıldığı için ön pat kısmını da örgü ile hazırlayabilirsiniz.
Kendinden bağlamalı olarak hazırlanan gösterişli örneğin dilimleri arasında kahve çekirdeği modeli kullanılıyor. Ağır duran, görüntüsü ile ve güzelliğiyle dikkatleri çeken modelin yapılışı da oldukça kolay.
İlk bakışta kafa karıştırır gibi duran örgü modellerinden bir tanesi olsa da emin olun yapılışı son derece kolay. Sadece örneği başlarken ilk örnek kurulumunda çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer ufak bir hata yaparsanız örneğiniz doğru gelmeyecektir ve başlamanız da zor olacaktır. Düğün hazırlığında olanlar için bohçalık örgülerin en beğenilen ve en çok yapılan modellerinden bir tanesi olacağından eminim. İsterseniz evinizde örüp dışarıya satabilirsiniz. Emin olun bu güzel yelek örneğini görenler size hemen sipariş verecektir. Her şey ile dikkatleri çeken iddialı ve gösterişli şiş örgü yeleği öğreneceklere kolay gelsin.

Dilimler İçi Desenli Gösterişli Yelek Modeli 2

İçi Desenli Gösterişli Yelek Örneği için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta yada Alize ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas
  • Düğmeler

Kaynak Youtube : Gönülden Örgüler

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu