Makyaj

Düğün Makyajı İpuçları

Düğün günü gelin, misafirler ve yakınlarının ilgi merkezi olacak. Bu nedenle, makyaj onun göz kamaştırıcı görünümünde önemli bir rol oynar. Gelinin yüzü mükemmel olmak zorunda böylece bu gününde, yakın çekimler ve fotoğraf çekimleri yapılacaktır. Makyaj kadınlarda, onun yüz şekli, göz rengi, saç, cilt tonu, stil seçilen gelinlik ve aksesuarları bireysel özelliklerine bağlıdır. Ancak, her gelin makyajının evrensel ipuçları vardır.

Düğün makyajı, gelin ve onun kişiliğinin doğal güzelliği vurgulamak, doğal ve belirgin olduğuna bakmak gerekir. Bazı gelinler ve günlük hayatta biraz makyaj kullanabilirsiniz.Fakat düğün makyajı çok özeldir.Bu nedenle, pastel tonları tercih ve agresif parlak palet kullanmayın. Bu çok önemli doğru bir ruj, fondöten ve allık kullandığınızda, yüzünüz fotoğraflarda yıkanmış ve ifadesiz görünecektir.Aksanları için makyaj zengin ve agresif olmamalıdır. Yumuşak, hafif renkler ve profesyonel kalitede kozmetik Makyaj tercih edilir. Iki gün önce düğün yapıldığında rahatlatıcı güzellik bakımlarından yararlanacaktır.

Kendi makyajınızı yapmaya karar verirseniz, tatsız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.Hayatnette ekibi olarak güzellik hizmetlerini sunuyoruz ve uzmanlardan bilgi alıp sizleri bilgilendiriyoruz.

Alerjik reaksiyonları önlemek için sadece test kozmetik kullanabilirsiniz.

Düğün günü ani bir kızarıklık ve sivilce varsa, bir makyaj yapımcısına danışın. O ustaca kusurları gizlemek ve daha az fark bırakmak için elinden geleni yapacaktır.. Gelinin görüntüsü bir bütün olarak misafirler tarafından algılanmaktadır. Akrabalar ve arkadaşlar gelinlik, saç, makyaj, aksesuarlar ve ayakkabılar dikkat ederler.

Touche, gölge, eyeliner
Uzatmak ve etki veya toplu twirled için maskara kullanın. Ayrıca göz farı, göz kalemi ve eyeliner, ve bazı durumlarda yanlış kirpik gerekir.

Kamera parlamayı yakalar, bu yüzden sedef gölge kullanmayın. Yerine gelinin gözlerinin anlamlılık vurgulamalı tonları, ve, parlaklık itici olacaktır.

Vakfı, toz, allık

Mükemmel pürüzsüz bir cilt gereklidir. Düzgün allık daha etkileyici haldee seçilir.Gün boyunca, yüzünde toz güncellemek, fotoğrafları cildin taze görünüyor olması gerekmektedir.Boyun için toz ve temel kullanmayın. Onlar sadece çabuk emilir ve silinir, ama kirli gelinlik giyiyorsanız yüksek bir olasılık vardır.

Ruj
Yapışkan yağsız rujlar kullanılmamalıdır.Aksi takdirde fotoğraflarda dudaklar, özensiz görünücektir.Doğal bir gölge ya da yarı-parlak ruj kullanın. Istikrarlı damat öpücüklerine karşı duracak ve silinemeyecektir.Bu ruj, yanı sıra eyeliner ve dudak parlatıcısı olması gerekebilir.

Düğün makyajı yüzünüzün güzelliğini ve tazeliğini vurgulamak için en önemli etkendir. Seni en zorlayıcı makyaj olacak, ve bu gün bir ömür boyu iyi bir izlenim bırakacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu