Yelek Modelleri

Elinize Alınca Bırakamayacağınız Kullanışlı Yelek Modeli

Ajurlu olarak hazırlanan ve dilimler şeklinde duran bu gösterişli yelek örneğini mutlaka denemelisiniz. Ben görünce o kadar çok beğendim ki sizlerle de paylaşmak istedim. Hem gösterişli hem de ağır örgü modellerinden bir tanesi. Bebek örgülerinden tutun da özellikle bohçalar için yapılan birçok örgüye çok yakışacak bir şiş örgü modeli aynı zamanda ağır ve iddialı örneklerini daha çok kullanıldığı kaynanaya da anne yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Örneği yaparken alt kısmına isterseniz lastik örgü uygulayabilirsiniz. İsterseniz birkaç sıra öleceğiniz örgünün üzerine örnek kurulumunu yapabilirsiniz. Bol örgünün kullanıldığı ve dilimler halinde hazırlanan kendinden kabartmalı model gerçekten son zamanların en beğenilen örgü tekniklerinden bir tanesi. Tek tek olarak yapılan çok ip yemeden kısa zamanda biten bu gösterişli yelek örneğini eminim sizlerde çok beğeneceksiniz.

Elinize Alınca Bırakamayacağınız Kullanışlı Yelek Modeli 2

Kullanışlı Yelek Modeli için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Düğmeler
  • Makas

Kullanışlı Yelek Modeli Yapılışı

Son zamanlarda çok moda olan bu güzel örgü modelinin ayrıntılı kolay yapılışı ile karşınızdayız. Şiş örgü yelek modellerinin en gösterişli, bohçalık yelek olarak yapılan bir örgü modeli. 2022 yelek modellerinin bu güzel örneğini kullanarak bebek yelekleri, bebek battaniyeleri ve aklınıza gelen daha bir çok örgüde kullanabilirsiniz. Örnek 6 ilmekten oluşan ve aralarda 1 ilmek eklenerek yapılan kedi pençesi yelek örneğini sizlerde örebilirsiniz.
Şiş örgü yelek örnek yapmak isteyenlere fikir amaçlı paylaştığımı bu güzel modelin, Örgü Kataloğu kanalından Alıntı Türkçe yapılış videosunda ayrıntılı yapılışını izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Kaynak: Örgü Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu