Enteresan Ve Kolay Desenli Bebek Yelek Modeli

Enteresan deseni ile dikkatleri çeken bebek yelek modeli, benim son zamanlarda gördüğüm en iddialı ve en kolay şiş örgü modellerinden bir tanesi. Bu güzel örgü modelini sizler de kolayca örün diye ayrıntılı yapılışı ile karşınızdayız.
Yeleği dilediğiniz yaştaki çocuk ya da bebek için örebilirsiniz. Bunu ayarlamak için yeleği başlarken ilmek sayılarını ayarlayarak, örgüye başlayabilirsiniz. Yeleğin üzerinde kullanılan örgü modelini ise yaparken daha önce yaptığınız örgülerden kalan parça ipleri kullanarak hazırlayabilirsiniz. Hem kız bebekler için yapabileceğiniz, hem de erkek bebek yelek örneği olarak örebileceğiniz, bu güzel ve gösterişli örneği kısacık zamanda örebilirsiniz. Ön pat kısmında ve etek ucu kısmında sürekli düz örülerek yapılan tor örgü kullanıldığı için, ilk kez örgü öreceklerin bile kolayca yapabileceği, gösterişli modeli ben çok beğendim.
İsterseniz hediye edebileceğiniz ya da satarak sipariş alarak para kazanabileceğiniz, bu şiş örgü modelini gören herkes beğenecek diye düşünüyorum. Her yaştaki bebek ya da çocuğa yakışan, örgü modelini ölecekleri kolay gelsin.

Enteresan Ve Kolay Desenli Bebek Yelek Modeli 2

Enteresan Bebek Yelek Örneği için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta beyaz ip
  • Renkli parça ipler
  • 3,5 yada 4 numara şiş
  • Makas
  • Düğmeler

Kolay Desenli Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu