Gelinlik Modelleri

Gelin Tokası Modelleri

Son zamanlarda oynanan dizilerin de etkisini gösterdiği taşlı , işlemeli taç ve tokalar , 2016 gelin toka modellerinin belirlenmesinde büyük rol oynadı. Taşlı gelin tokaları , inci toka modelleri genç kızların günlük hayatına bile yansımış durumda . Eskiden taç şeklinde kullanılan bu aksesuarlar son yıllarda ve özellikle 2017 gelin toka modelleri arasında belirlenmiş ve gelinlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Saç tiplerine ve modellerine göre gelin adaylarının bu özel günlerinde mutlaka kullanmak istedikleri Taşlı gelin tokaları ve inci toka modelleri kullanımı gelin saçını daha güzel ortaya çıkartığı gözlemlenmektedir . Eğer çok sade gelin saçı tercih ettiysek incilerin serpeştirildiği bir topuzla harika gözükecektir . Daha kıvırcık topuzlarda ve dalgalı saçlarda ise tercih edilen taşlı gelin tokaları gözleri kamaştıracak ve dikkat çekecektir .

Gelin tacından ziyade öncelikle Taşlı gelin tokaları , inci toka modellerini tercih etmek , hem saçınızın şık tamamlayıcısı olacak hem de ışıklar altında görkemli bir ışıltı ve gelin adaylarına beğeni sunduracaktır . İnci toka modellerinin daha az kullanımda olduğu bir gerçek fakat sade topuzların tamamlayıcısı ve çok farklı boyut ve şıklık kazandıran aksesuarların yanı sıra , Taşlı gelin tokalarının her türde saç yapısına daha kolay uydurulan ve daha çok tercih edilen model olduğu da unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu