Görenin Tekrar Bakacağı Örümcek Ağı Trend Yelek Modeli

Görenin Tekrar Bakacağı Örümcek Ağı Trend Yelek Modeli
A+
A-

Örümcek ağı olarak bilinen bağlamalı örgü tekniklerinden bir tanesi olan bu yelek modeli görüp görebileceğiniz en güzel ve en gösterişli yelek modellerinden biri diye düşünüyorum. İsterseniz orta kalınlıkta ip kullanarak yapabileceğiniz, isterseniz de Alize iplerle örebileceğiniz örgüyü hangi renkte ve hangi markada ipleri kullanarak yaparsanız yapın gerçekten çok güzel duruyor. Eğer bebek örgülerinde kullanacaksanız orta kalınlıkta ipler ya da bebek ipleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Çeyizlik örgü olarak ya da bohçalık örgü olarak yapacaksanız mutlaka Alize ya da Angora yün süper ince ipleri kullanabilirsiniz. Örgü yaparken çok sıkı örmemeye dikkat etmelisiniz. Örnek çok sıkı örüldüğü zaman kendini göstermiyor. Eğer eliniz çok sıkı ise, şiş kalınlığını ipinize nazaran yarım numara daha kalın tercih edebilirsiniz. Taban kısmına sade lastik modellerini uygulamanız yeterli olacaktır. Hatta isterseniz tor örgüden lastik örgü ördükten sonra örneği üzerine kurmaya başlayabilirsiniz.
Ağır örgülerden olduğu için kaynana ya da anne yeleklerine çok yakıştırdığım bir örgü tekniği karşınızda. Şiş örgü olarak yapacağınız birçok örgü de hiç tereddüt etmeden kullanabileceğiniz her örgüye ve her renge yakışacak bu güzel yelek modelini ben çok beğendim. 2022 yelek modellerinde çok beğenilen 2023 yelek örneklerine damga vuracağını düşündüm gösterişli ve kolay şiş örgü modelini yapacaklara kolay gelsin.

Örümcek Ağı Trend Yelek Modeli 2

Örümcek Ağı Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize yada orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas
  • Tüm yelek modelleri bu linkte sizleri bekliyor

Gösterişli Bağlamalı Trend Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.