Çeyizlik Yeni Moda Havlu Uç Dantelleri

Çeyizlik Yeni Moda Havlu Uç Dantelleri
A+
A-

Çeyizlik olarak yapabileceğiniz havlularda kullanacağınız uç dantellerden seçtik sizler için. Bohçalarda olmazsa olmaz olan bu değişik havlu modellerini sizler için seçtim. Değişik havlu modellerinde çiçekli havlu kenarı modellerinden, simlisine kadar istediğiniz havlu dantellerini bulabilirsiniz.
Ben en çok renkli havlu kenarı dantellerini beğeniyorum. İstediğiniz uç dantelini resmi takip ederek yapabilirsiniz. 2021 yılına girmemiz ile yeni dantel modelleri de çıkmaya başladı. Çeyizlerde cıvıl cıvıl hava verecek olan renkli ve değişik şekillerdeki kenar danteli modellerinden en gözde modellerinden beğendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Tığ ile son zamanlarda renkli iplerden yapılan bu el işi çok moda. Bu dantelleri  yatak örtülerinde, çarşaf danteli olarak ta kullanabilirsiniz. Son zamanlarda tığ el işi aralarına geçirilen ince kurdele ile süslemek gerçekten çok hoş oluyor. Nette dolaşırken gördüğüm patlıcanlı kenar dantelini, kirazlı uç dantelini ve çok beğendiğin birkaç uç danteli modelini sizlerle paylaşmak istedim. Şemalı ve tığ ile kolay yapılışları ile sizler de yapabilirsiniz.
Son zamanlarda çok moda olan kabartmalı danteller kolay yapılışa ve sonradan istenilen renk ile yapılan kabartma ile harika bir görünüşe sahip şık zarif tam çeyizlik el işi. Ortanca çiçeğini havlularınızın kenarında yada istediğiniz yerde kullanmak üzere olarak kullanabilirsiniz. Yapılışının kolay anlatımlı resimlerini sizlerle paylaştığım ortanca uç danteli tam çeyizlere yakılacak güzellikte bir dantel.

Çeyizlik dantel örneklerini şemalı olarak paylaşıyorum sizlerle. İster kenar danteli yapar isterseniz havlularınıza kullanabilirsiniz. Şemalı anlatımı ile kolay yapabileceğiniz birbirinden değişik, el işleri çeyizlere yakışacak güzellikte. Özellikle çeyizlerin olmazsa olmazı bu el işleri . Modası hiç geçmeyen dantellerden en çok kullanılan yastıkta, pikede, havluda ve daha çok yerde kullanılan  birbirinden yeni birçok tığ işi örnekleri sizlerle paylaşıyorum. Çeyizlerin vazgeçilmezi tığ işi olan yatak örtüsü için sıkça kullanılan salkımlı modeller gerçekten çok güzel. Yatak örtülerinde yada sünnet yatağında hatta çarşafları için yapılan bu değişik modelleri beğeneceğinizden eminim. Birbirinden farklı, değişik modelleri  seçtim. Evlilik hazırlığındaysanız çeyizlik bu tığ işi görmelisiniz. Eskiden bere çeyizlerin vazgeçilmezi dantel modellerinden en yeni modelleri şemalı olarak seçtim sizler için.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.