Erkek Bere Modelleri

Erkek Bere Modelleri
A+
A-

Kış geldi. Havaların soğumasıyla birlikte, örgü modelleri içinde kış aylarının vazgeçilmesi olan erkek bere modelleri hazırlıklarına ve kullanılmaya başlandı. Bizde örgü erkek bere modellerinden en iddialı olan modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Örgü erkek bere örnekleri son senelerde renklenmeye başladı. Tığ işi olarak yada örgü yapılan bu el işi erkek bere örnekleri içinde çok tarz ve ünlülerin de kullandığı bereleri görmek mümkün. Son zamanların en yeni ve en beğenilen bere modellerini paylaşıyorum ama isterseniz aynı örnekleri kullanarak ve sadece sayıları değiştirerek ya çocuk bere yada bayan bere modeli yapabilirsiniz. Erkek berelerden olan renkli tığ işi erkek bere modeli çok şık. Renkli giyinmeye seven erkeklerin beğeneceği bu bereyi yapmak isterseniz şemalı resmi takip etmelisiniz.

Erkek Bere Modelleri Nasıl Yapılır?

Erkek Boyunluk Ve Bere Modelleri

Kış aylarında erkelerin çok kullandıkları bere modelleri genellikle boyunluk ile takım olarak yapılıyor. Birbirinden değişik erkek şapka modelleri içinde uzun kuyruklu erkek bere örnekleri oldukça beğeniliyor. Her yaştaki erkeklerin kullandıkları modeller genellikle sade olsa da bob marley beresine benzeyen modeller oldukça renkli. Uzun kuyruk kısmından toplanan ve sade bere modelleri içinde Murat Boz‘un kullandığı model de çok beğenilmekte. (MURAT BOZ BERESİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN) Hediye vermek isterseniz atkı ile tamamlayacağınız bu şapkalar kış aylarında sevdiğiniz erkekleri sıcacık saracaktır.

Erkek Balıkçı Bere Modeli Nasıl Yapılır?

Erkek örgüleri çok fazla bulunmasa da ben sizlerle oldukça kolay ve erkeklerin kullanmayı çok tercih ettiği bere modelini paylaşmak istedim. Yapılışı çok kolay yeni örgü öğrenenlerin bile yapabileceği bu bereyi 4 no şiş ile örmek çok iyi oluyor. İnternette bulduğum bu el işini yapan arkadaşın ellerine sağlık. Düz bir parça örüp ilk sırada 1 birlikte 1 tek örerek sonraki sıralarda da bu kesme işlemini belirli aralıklarla yaparak beremizi kapatıp yadan diktikten sonra isterseniz uygun bir atkı yaparak tam bir takım haline getirip sevdiklerinize hediye edebilirsiniz bu bere atkı takımını.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.