Hiddetli Deniz Dalgaları Kabartmalı Yelek Modeli

Kabartmalı ve desenli yelek örneği, bize göre muhteşem örgü modellerinden bir tanesi. Her şey ile dikkatleri çeken bu güzel şiş örgü modeli, bebek yelek modellerinden büyükler için yapacağınız her çeşit örgüye yakışacak türden. Özellikle bebek battaniye modellerinde uygulamanızı ısrarla tavsiye ettiğim güzel ve kullanışlı bir şiş örgü modeli örnek kendinden kabartmalı olarak tek renk iple örülüyor.
Dalgalar halinde yapılan modeli karnabahar örneği olarak da bilenler var. Sizler yazlık örgülerde de kullanabilirsiniz. Ajurlu bir model olduğu için hem yazlık hem de kışlık örgülerde aranan modellerden olacağını düşünüyorum. Örneğin taban kısmına lastik örgü uygulanmıyor. Direk 12 sıra düz örgü ördükten sonra modeli kurmaya başlayabilirsiniz. Dilimler halinde duran ve dantel gibi duruşu ile dikkatleri çeken bu modeli özellikle dikdörtgen şal modelleri için yapabilirsiniz.
Her şeyi ile beğenileri toplayan ve dikkatleri çeken şiş örgü yelek örneği muhteşem ötesi güzelliğe sahip çok ip yemeyen modeli aklınıza gelen her çeşit örgü için uygulayabilirsiniz. Gösterişli örneklerden bir tanesi olduğu için çeyizlik örgüler içinde severek yapacağınızı düşünüyorum.
Büyük küçük herkese yakışan bu güzel örgü modelini deneyeceklere kolay gelsin.

Hiddetli Deniz Dalgaları Kabartmalı Yelek Modeli 1

Kabartmalı Trend Yelek Örneği için Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3,5 numara şiş
  • Düğmeler
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Deniz Dalgaları Kabartmalı Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube: Knitting Catalog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu