İlişkide Erkeklere Öneriler

İlişkide Erkeklere Öneriler
A+
A-

Erkekler iyi bir eş olarak seçtikleri kişiye nasıl davranmalılar… İşte erkeklere bir kaç öneri:

Fikirlerini yorumlayın:

Erkekler kadınların genelde şakadan anlamadığını düşünürler ve kişilikleri ya da yeteneklerini göz önünde bulundurmaz sadece güzellikleri yönünde iltifat etme çabalarına girişirler. Tabii ki kadınlar güzelliklerine de önem verirler yalnız unutulmamalıdır ki kadınlar zeki olduklarının bilinmesini ve dile getirilmesini daha fazla önemserler.

Şaka yapmaktan çekinmeyin, yalnız kadınların kilolarını asla şaka konusu yapmayın. Partneriniz türlü yolları denediği halde kilo veremiyor da olabilir, bu durumda ona destek olunmalı ve yine iltifat etmelisiniz. Kilolar ile ilgili asla yalan söylemeyin. Sizin desteğiniz çok daha fazla etkilidir.

Onunla seyahat edin:

Erkeklerin erkek arkadaşları ile seyahat planları kadınları hep rahatsız etmiştir. Siz de partnerinize erkek arkadaşlarınızla kısa tatil planlarınızı söylerken dikkatlice ifade etmeye çalışın.

İsteklerinizi söyleyin:

Kadınlar, erkeklerin kendilerini dinlemesini isterler. Siz de partnerinizi dinlemeye çalışın, bu konuda bencil davranmak ilişkinizi zedeleyebilir. İyi bir sevgili, eş ve baba olmak için önce dinlemelisiniz. Elbette bu sayede daha uzun süreli ve sağlıklı bir ilişki sürdürmeniz her ikiniz açısından da mümkün olabilir. Çiftler ne şekilde daha mutlu olduklarını ve olacaklarını söyleyebilmeliler. Belki tüm beklentileriniz karşılanmayabilir ama bu durum karşı taraf için de geçerlidir.

Kıymetinizi anlasın:

Erkeklerin başarıları ardında hep bir kadın vardır. Yalnız nedense bu pek dile getirilmez. Oysa eşinize bunu söylediğinizde, takdir edildiğini bildiğinde ne kadar da mutlu olacaktır. Bildiğinizi ona hissettirin ve dile getirin.

Her fikre katılmayın:

Sevgilinizin her fikrini doğru ya da yanlış onaylamak da her zaman doğru olmayabilir ama kendi düşüncelerinizi kadınlara empoze etmekten vazgeçin. Onun fikirlerine saygı duymalı ve kendisine de göstermelisiniz. Aksi takdirde fikir çatışmaları kaçınılmazdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.