Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

İnanılmaz Farklı Yapılış Teknikli Kıza Erkeğe Yelek Modeli

Rengarenk görüntüsü ve kolay örülür tekniği ile dikkatleri çeken, bebek yelek örneğini gören çok beğenecek. Dikkatleri çeken duruşu ve renkli olarak yapılan yapılış tekniği sayesinde, herkesin kolayca yapabileceği, severek yapılan bebek örgüsünü, istediğinizi yaştaki bebek ya da çocuk için örebilirsiniz. Uygun renkleri kullanarak taban kısmına lastik örgü örerek bu güzel modeli hemen sizlerde örebilirsiniz. Model ağır ve asil olduğu için çocuklar için yapacağınız örgülerde, taban kısmına lastik örgü olarak, sürekli düz örülerek hazırlanan tor örgüyü uygulamanızı tavsiye ederim.
Yapılışı da son derece, kolay şekil vermek için düz olarak örülen örgümüzün, ucuna renkli ipimizi bağlıyoruz. Sonra iplerin hepimizi arkaya alıp, sürekli arka yüzde tutarak renkli kısmı örüp, renkli olmayan ipi ise örmeden direkt alarak örnek kurulumunu yapıyoruz. Bu şekilde hazırlanan örgümüzü sıra başına kadar tekrarlıyoruz. Eğer erkek bebek için yapacaksanız, onlara uygun renklerdeki ipleri sırasıyla dizerek, örgü tekniğini hazırlayabilirsiniz. Eğer kız bebekler için yapacaksanız, yine kızlara uygun canlı kırmızı renklerde ki ipleri tercih edebilirsiniz. Örgünü ucuna geldikten sonra ters yüzde ise örgüye tersten örerek başlıyoruz.
Bu sefer renkli ipimizi yine diğer tarafa alıp, aynı renkteki ipimizi örüp yine tek sabit ilmeğimizi örmeden alarak örgümüzü tamamlıyoruz. Bu şekilde örgü bitene kadar desenimizi yapıyoruz. Böyle örülen örgüler kesinlikle sarkma yapmıyor ve kalıp gibi duruyor. Hem beğenileri toplayan, hem de güzelliği ile dikkatleri çeken, bebek örgüsünü her renkte örebilirsiniz. Yelek modeli olarak hırka modeli olarak çok seveceğiniz. Şiş örgü modelini yapacaklara kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: Tereddütsüz Her Örgüde Kullanacağınız Yelek Modeli

İnanılmaz Farklı Yapılış Teknikli Kıza Erkeğe Yelek Modeli 2lmaz Farklı Yapılış Teknikli Kıza Erkeğe Yelek Modeli

İnanılmaz Farklı Yapılış Teknikli Yelek Örneği Malzemeler

  • 3,5 numara şiş
  • Orta kalınlık ip

Önler için :

  • 47 şer ilmek

Arka:

  • 87 ilmek

Farklı Yapılış Teknikli Kıza Erkeğe Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube: Ela Belen Örgü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu