Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

İncili Sırtı Yelpaze Müthiş Bebek Yelek Modeli

İsterseniz yeni doğan bebek için yapabileceğiniz, isterseniz çocuklar için örebileceğiniz muhteşem görüntüsü ve kolay yapılış tekniği ile dikkatleri çeken bu bebek yelek örgü modelinin kolay yapılışı karşınızda bu yapılış tekniğini kız bebekler için öreceğiniz birçok örgü de kullanabilirsiniz. O kadar güzel bir duruşa sahip olan yelek modeli ki eminim herkes örmek isteyecek. Aynı yapılış tekniğini kullanarak yelek modelleri ya da hırka modelleri de yapabilirsiniz. Örneği yapması oldukça kolay. Yapılışında tor örgü ve bolca kahve çekirdeği modeli kullanılan yelpaze yelek modelini ben çok beğendim.
Örneği tek parça olarak ördüğümüz için de dikkatleri çeken bebek örgü modellerinden bir tanesi olacak diye düşünüyorum. Örgümüzü yapmaya roba yani yaka kısmından örerek başlıyoruz. Kol uzunluğunu istediğiniz boylarda hazırlayabilirsiniz. İsterseniz burada görüldüğü gibi birazcık uzun kol, isterseniz kısa ya da tam kol örerek örgümüzü hırka haline getirebilirsiniz.
Sırt kısmından yapılan ayrıntısı ile dikkatleri çeken, çok ip yemeyen yapılışında çok iyi örnek bilmenize gerek kalmadan hazırlanan hoş örgü modelini deneyeceklere kolay gelsin.

İncili Sırtı Yelpaze Müthiş Bebek Yelek Modeli 2

Sırtı Yelpaze Bebek Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize baby ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Orlon iğnesi
  • Makas
  • Düğmeler
  • İnciler

Sırtı Yelpaze Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak: Çakır Örgü Zeynep Çakır

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu