Gelinlik Modelleri

İstanbul Gelinlik Modası

Erken yaşlardan itibaren gelinlik giymenin hayalleri bünyesinde oluruz. Daha evlenme teklifi gelmeden ne tür bir gelinlik giyeceğimizi kafamızda karar veririz. Biz kadınlar televizyonda, internette, dergi ya da gazetelerde gelinlik gördüğümüzde derhal kendimi o gelinliğin içinde hayal ediyoruz.

İşte bizdeki İstanbul gelinlik tutkusu böyle bir şeydir. Sebebi ise bir sürü gelinlik modelleri arasında istediğimizi bulamamamız biraz saçma olsa da bu kadar çeşit bünyesinde kararsız kalırız.

Her bayanın boyuna, kilosuna vücuduna göre gelinlik modelleri vardır. Düğün gününde tüm gözleri üzerinize almak isteyeceksiniz. Göz kamaştırmak tabi ki de sizin hakkınız. Bence gelinlik seçmek sizin için bir eziyet olmamalıdır size zahmet ve bıkkınlık vermemelidir. Tam tersine size mutluluk ve heyecan vermelidir.

Bir sürü gelinlik modelleri var peki hepsi aynı fiyat mı hayır. Gelinlik İstanbul her kadın için kusurlarını kapatacak gelinlik modellerini hanımlarımıza sunmaktadırlar. Gelinlik fiyatları gelinliğin kumaşına, markasına, kullanıldığı aksesuarlara göre değerlendirilir. İlk etapta gelinlik aramak için alışverişe tek çıkın bir sürü mağaza gezin. Çeşitli gelinlikler deneyin çıkartın hiç değilse kafanızda fikirler yapılmış olur.

Şayet düğüne aşırı az süre kala almaya kalkarsanız gelinliğinizi o zaman daha çok zorlanırsınız seçim aşamasında. Özellikle gelinlik seçimi yaparken kimsenin etkisi altında kalmayın nedeni ise kendi fikriniz çok daha mühim. Siz kendi fikrinizi verdikten sonra diğerleri bu durumu say ile karşılayacaklarıdır.

Gelinlikler askıda farklı durur üzerimizde farklı durur. Vitrinlere bakarken gelinliklerin bizim üzerimizde de güzel duracağını zannederiz. Tabi ki güzel duracaktır fakat her bayanın vücudun sorunları vardır. Ufak tefek kusurlarımızı örtmeye çalışmalıyız. Sizler için araştırdığımız gelinlik modellerini umuyoruz ki beğenirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu