Jumbo Boy Son Moda Bebek Yelek Modeli

Jumbo Boy Son Moda Bebek Yelek Modeli
A+
A-

Özellikle erkek bebek yeleği olarak yapabileceğiniz jumbo yelek modelini sizler de öğrenin diye karşınızdayız. Bugün sizlerle paylaşacağımız yelek modeli bol tor örgü olarak hazırlanan ön kısmında iki tane burgulu deseni ile dikkatleri çeken bir şiş örgü modeli. 3 parça halinde örülen yelek modelini isterseniz kız bebek yeleği olarak, isterseniz erkek bebek yelek modeli olarak yapabilirsiniz. Uygun renklerde ördüğünüz yeleği istediğiniz çocuğa giydirebilirsiniz.
Cepken yelek modellerinden olan ön kısmı üçgen şeklinde gelen örgüyü yapması da son derece kolay. Sürekli düz örülerek hazırlanan örgüden oluşan yelek modelinin ön kısmındaki burgulu eğer uygulamak istemiyorsanız bildiğiniz daha değişik örgüler de uygulayabilirsiniz. İlmek sayısını ayarlayarak yeni doğan bebek yeleğinden istediğiniz yaştaki çocuk yeleği ne kadar her boyda örebilirsiniz. Ön kısmındaki örneğin yapılışını öğrendikten sonra özellikle erkekler için yapacağınız hırka yada süveter modellerinde uygulamanızı tavsiye ederim. Hem kullanışlı hem de kolay örülen ve çok ip yemeyen bu bebek yelek örneğini hemen sizlerde örebilirsiniz.
İsterseniz hediye edebileceğiniz ya da sipariş alıp satarak para kazanabileceğiniz bebek örgüsü modelinin yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Jumbo Boy Son Moda Bebek Yelek Modeli 2

Jumbo Boy Bebek Yelek Örneği Malzemeler

Son Moda Erkek Bebek Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.