Kabartmalı Ve Şok Güzellikte Yelek Modeli

Kabartmalı Ve Şok Güzellikte Yelek Modeli
A+
A-

Kabartmalı ve bol ajurlu olarak hazırlanan şiş örgü yelek örneklerinin en güzellerinden bir tanesini görünce sizlerde kolayca örebilin diye paylaşmak istedik. Değişik ve trend örgü modelleri arayanların hemen yapmak isteyecekleri ve çok beğenecekleri modellerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Kendinden desenli olarak hazırlanan, tek renk kullanarak yapılan bu gösterişli ve güzel yelek örneğini sizlerde dilediğiniz renklerdeki iplerle yapabilirsiniz.  İsterseniz çocuk yeleği olarak, isterseniz bayan ya da gelin yeleği olarak da örebilirsiniz. Yeleği örmesi gerçekten çok kolay.
Bu bol ajurlu örneği kullanırken yapacağınız yelek örneklerinin alt kısmına mutlaka lastik örgü uygulamalısınız. Lastik örgüyü, çeyizlik örgüler için yapacaklar Cilveli lastik ya da Yıldız lastik örneği gibi değişik örgü tekniklerini kullanabilirler. Yapılışları sitemizde mevcut. Ayrıca bebekler için yapacağınız birçok örgüde de kullanabilirsiniz. Hem bebek battaniyelerine hem de daha çok kız bebek yelek örneklerine çok yakışan örnek aynı zamanda delikli yani ajurlu örgülerden bir tanesi olduğu için hem mevsimlik örgüleri hem de yazık örgüleri uygulayabilirsiniz.
Görüntüsü ile dikkatleri çeken son zamanların en gözde örneklerinden bir tanesi olan bu güzel modeli sizler daha sayamayacağımız birçok örgü de kolayca uygulayabilirsiniz.

Kabartmalı Ve Şok Güzellikte Yelek Modeli 2

Şok Güzellikte Şiş Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize yün ip
  • 3,5 numara şiş
  • Makas

Şok Güzellikte Şiş Yelek Örneği Yapılışı

Çok ip yemeyen ve kısa zamanda tamamlanan bu gösterişli ve kolay örgü modelinden harika yelek örnekleri örecek herkese şimdiden kolay gelsin

Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.