Kelebek Bahçesi Bebek Yelek Modeli

Kelebek Bahçesi Bebek Yelek Modeli
A+
A-

Bebek örgülerinin belkide en güzel yeleklerinden birisi olan kelebek bahçesi bebek yeleğinin yapılışını merak edenler için, ayrıntılı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tek parça olarak yapılan bu kelebek bahçesi bebek yelek modeli yapılışı sade düz örgü olarak yani haroşa olarak yapıldığından, örgüye yeni başlayanların bile kolayca yapabileceği kolaylıkta ve güzellikte. Üzerindeki desenlerin ayrıntılı yapılışını anlatan resimden, adım adım yelek yapılışının şemalı anlatımı ile hiç zorlanmadan yapacaksınız bu bebek yeleğimi.

Yeleğin alt kısımlarında ki çiçek aralıklarını istediğiniz gibi ve hatta isterseniz değişik renklerde de yapabilirsiniz. Yelek boyunu istediğiniz boyda ve ilmek sayılarını ayarlayarak da çocuklar içinde yapabilirsiniz bu kolay yeleği. Hatta isterseniz yeleğin tüm bedenini tek renk olarak, üzerindeki kelebekleri de ister farklı bir renkte yada farklı farklı renklerde rengarenk yapabilirsiniz. Zaten video sayesinde çiçek yapılışında hiç zorlanmayacaksınız. Üstelik bu modelden bebek battaniye modelininde bu aralar çok moda olduğunu belirtmek isterim.

Geçenlerde her telden örgüler Facebook sayfasında gördüğüm bu bebek bolerosunu çok beğendim. O kadar şık ve göz alıcı bir bebek örgüsü olmuş ki beğenmemek mümkün değil. Yapanın ellerine sağlık. Bu boleroyu yelek yada hırka gibi değişik örgülerde de kullanabilirsiniz. Yelek boyunun yapılışı tamamen sizlere kalmış. Yelek yapılışı için şemayı takip etmeniz yeterli. Çiçeklerin ipi koparılmadan yapılışını anlatan resimleri de açıklamalı resimleri inceleyerek sizlerde yapabilirsin.

Kelebek Bahçesi Bebek Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Yorumlar

  1. emine dedi ki:

    kelebek bahcesi yelegin yapilisini anlayamadim rica etsem yapilisini anlatirmisiniz