Kolay Yelek Modelleri Bayan

Kolay Yelek Modelleri Bayan
A+
A-

En çok örülen örgü olan yelek modellerinin en kolay örneklerini yapılışları ile sizlere sunuyoruz. Kolay yelek modellerinin bayan örneklerini yapılışları ile birlikte bu galeride bir araya topladık.

Kolay Yelek Modelleri Bayan Nasıl Örülür?

Alttaki galeride birbirinden kolay yapılışa sahip, farklı ve şık yelek modellerini, kolay yelek nasıl örülür sorusuna cevap vererek paylaşıyoruz. Bu galerideki bayan yelek modelleri kalın şiş ve kalın tığ ile yapıldığından hem kısa zamanda hemde kolay örülmekte. Bu kolay örülen yelek modelinde yan cep örgü tekniği kullanılmış. Sitemizde bu cep örme tekniğinin ayrıntılı yapılışını bulabilirsiniz.

Sivri Önlü Kolay Yelek Yapılışı

Çok beğenilen bir bayan yelek örneği daha. Bu yelek iki ayrı parça halinde örülmekte. Arka kısmı bir, tüm beden tek seferde örülen bu kolay yelek modelinin nasıl örüldüğü açıklamalı resimde anlatılmakta.

Dört Düğmeli Kolay Bayan Yelek Modeli

Bu bayan yelek örneği uzun bir yelek. Alt kısmı lastik yerine güpür olarak başlanmış bu yeleğin bel kısmında yapılan desen sayesinde belde kemer varmış gibi durmakta. Bu kolay bayan yelek modeli nasıl örülür görmek için resimlere tıklayarak büyütmeniz yeterli.

Yelpaze Önlü Kolay Bayan Yelek Modeli

Oldukça değişik ve tam tarz bir yelek modeli. Yine bu modelde şiş ile yapılan yelek modellerinden. Yelpaze şeklindeki önü ile çok beğenilen bu kolay bayan yelek modelinin nasıl örüldüğünü görmek için resimlere tıklayarak büyütmeniz yeterli olacaktır.

Bağlamalı Önlü Desenli Bayan Kolay Yelek Modeli

Mor renk ben çok yelek örgüsüne yakışıyor sanırım. Bu yelek modeli ön kısmı düğme yerine bağlamalı olarak yapılmış. Kısa yapılmış olan bu kolay bayan yelek modelini sizler istediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz. Desen şeması ve yelek ayrıntı yapılışı resimlerde ayrıntılı şekilde gösterilmekte.

Şal Önlü Salaş Bayan Kolay Yelek Modeli

Alışılmışın dışında tek parça halinde şal şeklinde örülen değişik bir bayan yelek modeli. Tek parça olarak örülen ve hiç arttırma yada eksiltme yapılmayan bu yelek genç kızların en çok sevdiği yelek modellerinden. Kolay yelek nasıl örülür sorusun için resimleri büyütmeniz yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.