Yelek Modelleri

Modern Çok Gündemde Yelek Modeli

Modern ve gösterişli yelek örneği arıyorsanız bu modeli sizlerde kolayca yapabilirsiniz. Ters yüzden kurulan örneği ile kolay yapılan ve şık duran oldukça sıra dışı ve gösterişli örgü modelini yapması gerçekten çok kolay. Şiş örgü teknikleri arıyorsanız işte en yenileri sizlerle. Ayrıca en yeni ve değişik yelek örneklerinin yapılışlarını sitemizde bulabilirsiniz.
Örneğimizde yapmak için taban kısımlar lastik örgü uyguluyoruz. Bu modeli hem bebek yelek modellerinde hem de bayan yelek modellerinin yanında özellikle kaynanaya da anne yelek örneklerin de uygulayabilirsiniz. Sadece yelek de değil bebek battaniyelerinden şal modellerine kadar aklınıza gelebilecek birçok değişik örgü modeli olarak da kullanabilirsiniz. Kabartmalı ve şık duran örgü yapması da çok kolay. İpini tipinize uygun şiş numarasını kullanabilirsiniz. Eliniz sıkı ise şiş numarasını yarım numara büyük tercih edebilirsiniz. Birkaç sırada bir kurulan örneği ile hemen dikkatleri çeken bu güzel modeli bebek örgülerinde yapacaksanız taban kısmına 2 düz 2 ters lastik, gelinler ya da kaynanalar için yapacağınız örgüler içinse taban kısmına Cilveli lastik uygulayabilirsiniz. Herkesin kolaylıkla yapacağı hem kolay hem de gösterişli örgü modelini aşağıdaki videodan izleyerek kolayca yapabilirsiniz.

Bu tarz gösterişli örgü modellerini çok beğeniyorum. Aklınıza gelen her çeşit örgüde kullanabileceğiniz örgü modelini herkes yapabilsin diye bizlere sunan Örgü Kataloğu kanalından alıntı yaparak bizde sizlere sunuyoruz. İki tarafı da kullanılan kolay yelek modellerinden biri. Bebek yelekleri, bayan yelek modelleri ve şal modellerinde bu güzel yeni örgü modelini kullanabilirsiniz. Modelin ayrıntılı yapılışı kısa videoda anlatılmakta. Alıntı Türkçe videoyu izleyerek zorlanmadan harika örgüler yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Modern Çok Gündemde Yelek Modeli 1

Modern Çok Gündemde Örgü Yelek Modeli İçin Gerekenler

  • Bebe yünü yada kazak ipi
  • Şiş
  • Makas
  • Düğmeler
  • Dikmek için iğne

Modern Çok Gündemde Örgü Yelek Modeli Yapılışı


Kaynak Youtube: Örgü Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu