Muhteşem Ötesi Çitlembik Bebek Yelek Modeli

Çitlembik bebek yeleği olarak bilinen kız bebek yelek örneğinin ayrıntılı ve kolay yapılışı ile karşınızdayız. Harika görüntüsü ve kalıp gibi duruşu ile hazır zannedilen bu güzel örgü modelini sizler de kolayca yapabilin diye sunuyoruz. 3 parça halinde örülen yeleği yaparken 4 tane de düğme kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen her yaştaki bebek ya da çocuk için örebilirsiniz.
İlmek sayılarını ayarlayarak Dilediğiniz renklerde de arayabilirsiniz yapılışında kartopu baby ip kullanılan yeleği yaparken de 3,5 numara şiş kullanabilirsiniz. Yeleğin taban kısmında tor örgü, lastik örgü olarak tercih edilmiş tor örgü yani düz örülerek yapılan örgü tercih edildiği için herkesin yapabileceği kolaylıkta bir model. En fazla 1,5 yumak ip kullanarak bir yaşındaki bebek için bu yeleği yapabilirsiniz.
Örneği yaparken alt kısmındaki tor örgüyü ön pat olarak ve örneğin yan kısımlarında da kenar kısım olarak yelek bitene kadar uyguluyoruz. Yeleğin üst kısmındaki tor örgü ile sayı inceltme bölümü de dikkat çekici türden. Bu şiş örgü modelimizin boyunu ve genişliğini yapacağınız bebeğin ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz. Ön kısmı v yaka olarak örülen yelek örneği oldukça kullanışlı. İsterseniz hediye edebileceğiniz, isterseniz çocuklar için örebileceğiniz bu yeni trend bebek örgü modelini isterseniz örüp satabilirsiniz. Gören herkesin çok beğeneceği size sipariş vermek isteyeceğini düşündüğüm trend bebek yelek örneğini öleceklere kolay gelsin.

Muhteşem Ötesi Çitlenbik Bebek Yelek Modeli 2

Çitlembik Bebek Yelek Örneği için Malzemeler

  • 1.5 yumak ip
  • 3.5 no şiş
  • 4 tane düğme
  • Makas

Çitlembik Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : hadiörsene

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu