Moda

Nişan İçin Abiyeler

Abiye modelleri deyince ilk önce akıllara en yakınımızın düğünü , nişanı abiye modelleri, çok özel davetler , süslenmek , en şık olma ihtiyacı gelir . Bu özel günlerde hazırlanıyoruz fakat vücut yapımızı tanıyor muyuz? , bizim rengimiz aslında ne? , Modayı mı takip etmeli yoksa yakışanı mı giymeliyiz? İşte tüm bunların cevabı buradadır.

Araştırmalara göre belirlenen en son 2016 abiye modellerinde bu yaz olduğu gibi yine çiçeklerden vazgeçilmemiş. Ciddi ortamlara ve özel davetlere adeta bahar havası getirilmiştir. Dantelli modellerin geçen yıllara oranla biraz daha azaltıldığı , kumaş üzerinde tüm bölümlere yaymadan bir bölüme kullanıldığı da gözlerden kaçmayan başka bir unsurdur. Hemen hemen her vücut yapısının kusurlarını kapatan ve vazgeçilmeyen siyah renk abiyelerinde vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır. 2017 yılının abiye çeşitleri arasında siyah rengi çiçeklerle kullanılmış ve matemden uzak oldukça güzel ,bahar tadında bir kombinasyon haline getirilmiştir. Özellikle siyah giymek isteyen fakat esmer tenli olan bayanları boğmayacak bu şıklık çok iyi düşünülmüş bir kombinedir.

Diğer tüm açık renkler ise abiye çeşitlerinde kullanılmaya başlanmış olup en güzel abiye modellerini tüm şıklığıyla hareketlendirmiştir. Bunların yanı sıra bel ve göğüs kısmından inen dar kesimler , 2016 abiye modellerinde yine uçlara doğru hareketlendirilmiştir. Kısa abiye modellerinde ise belden oturtmalı olarak dikilmiş olan tüm abiye kıyafetlerinin bol kesimli oluşu ve tüllerden oluşan bol kesimli etek kısımları ise büyük ölçüde göze çarpmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu