Burçlar

Nuray Sayarı Aslan Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayari Aslan Burcu Ağustos 2013
Gezegenlerin geri çekilme hareketleri Ağustos ayında artacak. Bunun yazın, yani insanların tatilde oldukları bir dönemde olması gayet iyi. Bu dönem şehirden kaçmanız için iyi bir dönem.Para gezegeniniz ayın 3’ünden 26’sına kadar geri çekilecek. Çok önemli finansal kararlar almamaya çalışın. Finansal hesaplarınızı dikkatlice inceleyin, nerede düzeltme ve değişiklik yapabileceğinize bakın. Bu ay çok spekülasyon işine daldınız ve şansınızda İyi gidiyor, ama biraz ölçülü olmakta fayda var.

Gezegenlerin geri çekilmelerine rağmen bu ay verimli bir ay. Ayın başında Merkür ve Jüpiter güzel etki yaratıyor. Aym 23’ünden sonra ise Güneş ve Venüs, Jüpiter’le birlikte çok güzel bir etki yaratacaklar. Bunlar, size, finansal iyimserlik, başarı ve artış getirecek. Ayın 23’ünden başlayarak yıllık finansal zirvenize çıkacaksınız.

Aşk ilişkileriniz bu ay mutlu seyredecek. Ancak gelişmeler geçen aylardan daha yavaş ilerliyor çünkü aşk gezegeniniz geri çekilme hareketine başlamış durumda. Bu yüzden aşkı serbest bırakıp kendi kendine gelişmesini izleyin.

Riskli aktivirelerden kaçının. Sevdiğiniz kişilere karşı daha sabırlı davranın. Kavga ve tartışmadan uzak durmaya çalışın.
Şanslı Günler: Ağustos 8, 9, 17,27, 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu