Burçlar

Nuray Sayari Başak Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayari Başak Burcu Ağustos 2013
Ağustos ayı Başak burcu için bolluk ve bereket ayı olacak. 23 Ağustos tarihine kadar inanç ve sağduyunuzu dinleyin. Belki hemen sonuç almayabilirsiniz ancak 23 Ağustos civarında oldukça güzel paralar kazanacaksınız. Para her zaman nakit olarak gelmez bazen para kazanma imkânları ortaya çıkarak size büyük olanaklar sağlarlar. Bu ay servet Başakları her yerde arıyor olacak. Bu ay vücudunuza, imajınıza ve görünüşünüze yatırım yapabilirsiniz. Gösterişli giyim tarzınız sizi zengin gösterecektir. Bu ay altın ve toprak tonlarında aksesuarlar kullanmaya çalışın.
Sağlığınız hala geri çekilme hareketi içinde olan sağlık gezegeninize rağmen gayet iyi olacak. Yalnız bu dönemde beslenme düzeninizi değiştirmeye çalışmayın. Gezegen haritanızın doğu yakasında toplanmış olan gezegenler size sonsuz özgürlük tanımaktalar. Bu ay insanlar sizin için önemli olsalar da, onlara fazla gereksiniminiz olmayacak. Bu dönem özgür lüğün verdiği hazzı yaşayacaksınız. Beklentileriniz doğrultusunda koşulları değiştirmek bu ay sizin için çok kolay olacak. Ağustos ayında Başaklar, isteklerini belirleyecekler ve dünya onların bu isteklerine uyacak.

23 Ağustos itibarı ile gezegenlerin güç dengesi dönencenizin alt kısmına kayacak. Şimdi adeta dönencenizde olan güneş batımmı seyredeceksiniz. Gün batımlaı her zaman harika bir tablo yaratırlar ve siz de bunun tadını çıkartmaya bakın. Kariyer hedefleriniz gerçekleştiğinden artık enerjinizi bundan altı ay sonra gerçekleşecek gün doğumuna hazırlamaya başlamalısınız. Bu dönemde kariyer amaçlarınızın peşini bırakmayacaksınız ancak eskisi gibi bu konuda hırslı olmayacak ve geleceğe dönük planlamaya önem vereceksiniz.

23 Ağustos tarihinde Güneş’in 1. evinize yerleşmesiyle bu yılın kişisel zevk zirvesine yükseleceksiniz. Güneş, vücudunuz ve görünüşünüzü güzelleştirmenize yardımcı olacak. Bu ay bedensel ve ruhsal zevklen tadacaksınız. Bu ay, Venüs’ün dönencenizde yer alması güzelliğine güzellik katacak. Herkesin fark edeceği ve dünya ötesi bir güzellik yansıtıyor olacaksınız. İçinde bulunduğunuz ilişki, yeni ve iddialı imajınızla örtüşmeyebilir. Bu süreçte siz ve sevgilinizin karşılıklı olarak birbirinize özgürlük tanımanız gerekecek. Bu şekilde davranmaya başladığınızda aranızdaki problemler ortadan kalacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 1, 2, 10, 11, 19, 20, 21, 29, 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu