Nuray Sayari Balik Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayari Balik Burcu Ağustos 2013
A+
A-

3 Ağustos tarihinde parasal gezegeniniz İkizler dönencesinden çıkarak Yengeç dönencesine girecek. Temmuz ayında tahmin ettiğimiz parasal eğilimlerin bu ay da devam etmeleri beklenmekte. Bu ay yine ev ve ailenize harcamalarınızı yoğunlaştıracaksınız fakat aynı zamanda aileniz kanalıyla gelir de elde edeceksiniz. Para kazanmak insan ruhuyla yakın İlişkisi olan bir konudur ve bu ay siz oldukça inişli çıkışlı bir ruh hali göstermektesiniz. İnsanların ruh halleri olumlu olduğu sürece mantıklı ve isabetli kararlar almaları kolaylaşır. Diğer taraftan olumsuz ruh hali insanların parasal konularda hata yapmalarına neden olabilir.

Bu ay önemli alımlar veya yatırımlar yapmadan önce iyice düşünün hatta bir gün düşünmeden bu konularda harekete geçmeyin. Parasal konularda karar vereceğiniz zamanlar ruh yapınızın huzurlu ve ahenkli olduğuna emin olun.
3 Ağustos tarihinden itibaren parasal gezegeniniz 5, evinizde yer alacak. Bu yeni hareket size daha riskli ve cesur finansal hareket etme tarzı getirecek. Yukarıda söylediğimiz gibi yatırımlar öncesi mutlu ve huzurlu olmaya bakın. İnsan mutluyken daha kolay ve hızlı para kazanır. Eğer çocuklarınıza yatırım yaptığını düşünen tiplerdensiniz onların parlak gelecekleri ve size gösterecekleri saygı ile sevgi bu yatırımlarınızı fazlasıyla ödeyecektir. Ağustos 2013 ‘de para kazanmayı eğlenceli hale getirip zevk aldığınız sürece getiriniz kesinlikle artacaktır.

Geçen ay başlayan çoğunluk gezegenin doğudan batıya hareketi yıisonuna kadar kendi başınıza özgür olarak çevrenizi ve koşullan değiştirme yeteneğinizi azaltacak ve bu süreçte başkalarının verdiği kararlara uygun olarak yaşamınıza devam edeceksiniz. Aslında belli sürelerde kendimizi sorumluluktan uzaklaştırarak dinlenmemiz bize enerji kazandıran bir faaliyettir. Siz de bu yılın geri katan kısmında bu lüksten yararlanın. Bu dönemde başarılı olmanız sosyal iletişim yeteneğinize bağlı olacaktır.
Şanslı Günler: Ağustos 5, 6, 14, 15, 16, 24, 25

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.