Nuray Sayarı Kova Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayarı Kova Burcu Ağustos 2013
A+
A-

Bu ay çalışan Kovalar her zamankinden daha fazla çalışacak işyerlerindeki bazı problemlerle uğraşacaklar. İş arayan Kovalar ise bu süreçte evlerine yakın işlere bakmaları sayesinde yeni iş olanakları elde edecekler.
Sosyal yaşamda 23 Ağustos’a kadar zirve yaşamaya devam edecek olan Kovalar bu ay boyunca pek çok toplantı, parti ve eğitime katılıp arkadaşlarıyla beraber olma şansı yakalayacaklar.
13-20 ağustos arası aşk gezegeninizle beraber hareket edecek olan Venüs bekâr Kovaların ciddi aşk arayışlarına başlamalarına neden olacak. Bu süreçte yaşamınızda Önemli birine rastlama olasılığınız oldukça yüksek olacak. Tanışmaların pek çoğu bu ay içinde aile kanalıyla gerçekleşecek.

23 Ağustos tarihine kadar dinlenmeye ve rahatlamaya devam etmeniz sağlığınız için gerekli. Eğlence ve hayattan zevk almak en güzel ilaç olduğuna göre enerjinizi boşa harcamayın ve yaşamdan zevk almaya çalışın. Ağustos ayı içinde kaslarınızı sağlam tutmak için egzersizlere ağırlık vermelisiniz. Ayrıca bu dönemde yüz, baş ve baş derinize özen gösterin. Adrenalin seviyemizi doğru düzeyde tutmak için korku, öfke ve pişmanlık duyguları yaratacak hareket ve davranışlardan kaçınmamız gereklidir.

Daha önce de söylediğimiz gibi geçmişimizle yüzleşmek ve çözülmemiş problemleri ortadan kaldırmak biz insanlar İçin çok önemlidir. Güneş ve Venüs’ün ortak hareket ettikleri süreçte Kovalar da bu yüzleşme dönemini yaşayacaklar. Geçmişten gelen problemlerin üstüne gidip onları çözerek onarh geçmişe gömebilir ve ruhumuzu besleyebiliriz.

Bu ay araç kullanırken, konuşmalarınızda dikkatli davranın, kırıcı sözler söylemekten ve tartışmalardan kaçının. Kardeşleriniz için de aynı kurallar bu ay geçerli çünkü bu ay belli dönemlerde Mars, Uranüs, Plüton ve Satürn ile beklenmedik şekillerde ortak hareketlere girişecek. Bu ay kardeşlerinize karşı sabırlı ve anlayışlı olun çünkü onlar bu ay oldukça hassas bir dönemlerinde olacaklar.
Maddi durumunuz bu ay oldukça durağan ve Neptün’ün 1. evinize

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.