Burçlar

Nuray Sayarı İkizler Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayari İkizler Burcu Ağustos 2013
Ayın sonunda aşk gezegeniniz geri çekilme hareketine başlayacak. Bu yüzden eğer aşk hakkında alacağınız önemli bir kararınız varsa bunu önceden alın.Aşk geçen ayın sonunda karmaşıklaşmaya başladı ve bu durum ayın 23’üne kadar devam edecek. Sevdiğiniz insanla kısa dönemli tartışma yaşayabilirsiniz. Bekârlar buluştukları insanlardan pek hoşlanmayabilirler. Ama bu durum aym 23’ünden sonra değişecek. Aşk mutluluk getirecek. Aşk fırsatları ailenizin bağlantılarından gelecek.
Gideceğiniz yönü kaybedeceksiniz, ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi şaşıracaksınız. Özelikle bu dunun aşk konusunda geçerli olacak. Ama üzülmeyin, bu geçici bir durum.Bugünlerde yıldız haritanızın alt yarısı güç kazanacak. Bu sizin burcunuzun gece yarısı, değişimlerin ve mucizelerin gerçekleşme zamanı. Herkes günün Güneş’in doğuşuyla başladığına İnansa da esas olarak gün gece yarısı başlar. Kariyerinizle İlgili hayaller kurun ve üzerinde çalışın. Şimdi gece yansının içsel güçleri sizin için çalışıyor. Kariyer gezegeniniz hala geri çekilme hareketini devam ettiriyor ve burcunuzun kariyer merkezi olan 10. eviniz ayın 6’sından sonra boş. Ailenize ve psikolojik durumunuza odaklanın ve duygusal uyumu korumaya çalışın.

Ayın 23’ünden sonra sağlığınız daha bir hassas duruma gelecek. Bugünlerde yapılacak en iyi şey rahatlamak ve dinlenmek. Eğer enerji seviyeleriniz düşerse her tür hastalığa karşı korunmasız kalırsınız. Yıllık raporda bahsedilen önlemleri uygularsanız sağlığınızı güçlendirmiş olursunuz. Ayrıca bu dönemde kalbinize de dikkat edin.

Aym 8’inden 13’üne kadar Mars, Plüton ile karşılaşacak. Riskli ak-tivitelerden kaçının, tartışmalardan uzak durun. İnsanlar bu dönemde aşırı reaksiyon göstermeye eğiliminde olacaklardır. Araba kullanırken de dikkatli olun. Riskli bir ameliyat varsa bunu daha ileri bir tarihe almakta yarar var.
Şanslı Günler: Ağustos 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu