Nuray Sayarı Koç Burcu Ağustos 2013

Nuray Sayarı Koç Burcu Ağustos 2013
A+
A-

Nuray Sayari Koç Burcu Ağustos 2013
Ağustos ayında bağımsız davrananı ayacak, başkalarının kurallarına uymak zorunda kalacaksınız. Bu dönem Koçların sabırlı olmayı öğreneceği dönem olacaktır.Her şeye rağmen zevk alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer durumu düzeltmek için yapılacak pratik bir çözümünüz varsa yapın. Yoksa hayatın tadım çıkarın. Hayatın düşük ritmine rağmen mali durumunuz çok iyi. Ayın 22’sine kadar dinlenirken para kazanacaksınız. Spekülasyon İşinde şansınız yaver gidebilir. Kişisel yaratıcılığınızı pazarlayabilirsiniz.
Ayın 22’sinden sonra gezegeniniz Terazi burcuna girecek ve sıkı çalışmalarınızın karşılığı olan çok iyi bir getiri sağlayacaksınız. Bu ay yolculuğa çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu ay yolculuk için en iyi zaman 30 Ağustos’tur. Ayın 23’ünde daha ciddi bir çalışma dönemine giriyorsunuz. İş odaklı hedefleriniz gerçekleştirmeniz bu dönemde iyi olacaktır. Bu işler sıkıcıdır fakat yapılmalıdır. Bu dönemde sağlığınıza önem vereceksiniz. Gelecek ay sağlığınız daha da önem kazandığında bu ay yaptıklarınız İşinize yarayacak.
Bekâr Koçlar ayın 22’sine kadar aşk oyunları oynayacaklar.

Aşk ilişkilerinin hareketli olduğu bir dönemde bulunmanıza rağmen, ciddi aşkların bu aralar filizlenmesi söz konusu değil. Aşk bir tür eğlence sizin için. Ayın 22’sİnden sonra aşk gezegeniniz Terazi burcuna giriyor ve bu yüzden aşk için daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Ayrıca yıkıcı eleştirilerden kurtulmaya çalışmalısınız. Terazi burcundaki Venüs oldukça seçici olabilir ve bu sevdiklerinizden onlara karşı takındığınız tavrın aynısınız göreceğiniz anlamına gelir. İlişkinizde hata aramaktan vazgeçmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.