Okyanusun Gözü Şal Modeli

Okyanusun Gözü Şal Modeli
A+
A-

Yelek modeli olarak, bebek battaniyesi olarak ta yapabileceğiniz okyanusun gözü şal modelinin Türkçe yapılış videosu ile karşınızdayız. Dolgulu ve göz alıcı bir şal örneği. Yapılışında tığ kullanılan bu örnek, genellikle çeyizlik örgüler için tercih edilen bir örnek. Yapılışında dolgu yani fıstık modeli ve zincir kullanılarak yapılan bir 2019 örgü modeli. Bebek battaniyesine de çok yakışan okyanusun göz yaşı modelinden yelek modeli de çok yapılmakta. İstediğiniz renklerde yapacağınız bu şal modelinin yapılışında angora yün ip yani ince ip kullanmalısınız.

Okyanusun Gözü Şal Modeli Yapılışı

Yapılışında tığ kullanılan gelin şalı modeli olan, okyanusun göz yaşı şal modelini, sizlerde çeyizleriniz için yapabilin diye Alıntı Türkçe yapılış videosu ile birlikte paylaşıyoruz. Videoyu izleyerek hiç zorlanmadan yapacağınız bu şaldan yapacaklara şimdiden kolay gelsin.

Yorumlar

  1. IRENE ESCOBAR QUISPE dedi ki:

    BUENAS TARDES ,SOY DE UN HERMOSO PAÍS LATINOAMERICANO LLAMADO PERÚ, SI FUERA POSIBLE EN LOS VÍDEOS ESCRIBIR LAS INSTRUCCIONES EN ESPAÑOL LATINOAMERICANO ,LABORES BELLAS QUE ME GUSTARÍA REAL IZARLAS. MUY AGRADECIDA