Öncesi sonrası ev dekorasyonu fikirleri

Öncesi sonrası ev dekorasyonu fikirleri
A+
A-

Ev dekorasyonda değişik ve yeni fikirler sunan artık tv programları da var. Tv programları para almadan yaptıkları evin her köşesi için değişik fikirlerde yapılan bu ev dekorasyonu fikirleri evinde yenilik yada evi için yeni fikirler arayanlar bu galeride bir arada. Canlı renklerde oluşmuş ve sadeliği ile son senenin en yeni ve gözde dekorasyon fikirleri. Öncesi ve sonraki halinin gösterildiği alıntı resimler ile dekorasyon seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncesi sonrası banyo dekorasyonu

Önce ve sonrası ile mutfak dekorasyonu

Mutfak evin içinde bir bayanın en çok vakit geçirdiği alandır. Bu alanın ferah ve kullanışlı olması çok önemlidir. Eski ahşap dolapların yeninde yeni ve sade canlı renklerdeki özel tasarım mutfak dolapları ev dekorasyonunda önemli yer tutuyor. Küçük yada büyük her tür mutfak kullanışlı bir hale dönüşebiliyor.

Yatak Odası dekorasyon fikirleri

Özel her şeyi gizler yatak odaları. İki kişinin paylaştığı bu alanda da  ferahlık , aydınlık çok önemli. Yatak odası dekorasyonun yenilenmiş halleri daha sade ve daha canlı renklerden oluşan yepyeni dekorasyonlar sunuyor.

Salon dekorasyonları

Misafirlerin ağırlandığı ve herkesin bir arada zaman geçirdiği salon dekorasyonunda belkide en önemli oda. Şimdilerde evlerin alanlarının azalması, odaların küçük olması nedeni ile sıkıntı çekenler için bol çekmeceli yada raflı en yeni salon ev dekorasyonu modelleri hem kullanışlılık, hemde şıklık sunmakta.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.