Yelek Modelleri

Püsküllü Tığ İşi Yelek Modelleri Ve Yapılışı

Son zamanlarda ister örgü olsun isterse kıyafet olsun püskül modası çok moda, Çok tercih edilmekte. Bugün sizlerle tığ işi olarak yapılan yazlık bayan yelek modellerinin son zamanların modası olan püskül örneği ile paylaşıyoruz, Dört ayrı tığ işi püsküllü bayan yelek örneklerinin Yaz ayları için örüp istediğiniz kıyafetin üzerine kullanabilirsiniz, Her yeleğin üzerine değişik bir desen ya da değişik uzunluklarda şekillerde yapılan örgülerin alt kısımlarını yani etek kısımlarını uygulanan püsküller sayesinde daha şık ve daha göz alıcı bir hale gelmekte. Yelek ucuna yapılan küskünlerin boyunu ayarlamak  tamamen sizlerin zevkine kalmış kolay gelsin.

Püsküllü Tığ İşi Yelek Modelleri

2 Yorum

  1. Hello, come easy, I want to make the last white vest of these tassel vest models, but I could not find the made one, I liked it very much, I would be glad if you can describe it. Thank you now, I’m waiting for your mail. Have a nice day….

  2. Merhaba kolay gelsin ben bu püsküllu yelek modellerin en sondaki beyaz yelegi yapmak istiyorum ama yapilisini bulamadim cok hosuma gitti eger tarif edebilirseniz cok sevinirim. Simdiden tsk ederim mailinizi bekliyorum. Iyi gunler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu