Yelek Modelleri

Sıralı Dilim Yapraklı İddialı Yeni Yelek Modeli

Geniş dilimler halinde iri yapraklar şeklinde yapılan gösterişli ve havalı yelek örneğinin ayrıntılı ve kolay yapılışı sizlerle. İddialı ve hoş duran örgü modelleri arıyorsanız bu güzel örneği mutlaka sizler denemelisiniz. Sadece büyükler için yapacağınız örgülerde değil küçükler için yapılan birçok örgüde, özellikle erkek erkek bebek yelek modelleri için de kolaylıkla kullanabileceğiniz şiş örgü modelinin ayrıntılı ve kolay yapılışı karşınızda. Sadece yelek modellerini değil özellikle kış aylarında kullanmak için yapacağınız hırka modellerinde de severek uygulayabileceğiniz bir örgü.
Örneğin hemen dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi lastik kısmında uygulanan pirinç örgü. Aynı zamanda bu pirinç örgü modelini örneğin ara kısımlarında ve yeleğin ön pat kısmında da uygulayabilirsiniz. Bu haliyle gerçekten görülmeye değer güzellikte olan, muhteşem duruşu ile dikkatleri çeken yelek modeli 2022 yelek modellerine damga vuracak türden. Eskimeyen örgülerden bir tanesi olduğu için her zaman yelek örneklerin de en trend örgülerden bir tanesi olacak diye düşünüyorum.
Sizler de bu kolay ve gösterişli örneği hem küçükler için hem de büyükler için kolaylıkla yapabilirsiniz. Kafa karıştırmayan yapılışı sayesinde herkesin severek yapacağı yelek örneğini deneyeceklere şimdiden kolay gelsin.

Sıralı Dilim Yapraklı İddialı Yeni Yelek Modeli 1

Dilim Yapraklı Yelek Örneği için Malzemeler

  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Alize yada orta kalınlıkta ip
  • Makas
  • Orlon iğnesi

Dilim Yapraklı Yelek Modeli Yapılışı

Kaynak Youtube : Örgü Güneşi

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu