Sıralı Su Yolları Ajurlu Yelek Modeli

Zikzaklı duruşu ile bol ajurlu ve çok gösterişli yelek örneğini, ben görünce çok beğendim. Sadece yelek modelleri için değil, özellikle şal modelleri için de çok yakışacak bir örgü modeli karşınızda. Üçgen şallar da kullanamazsınız ama dikdörtgen havalı ve gösterişli şal örneklerinde kullanmanız ısrarla tavsiyemdir. Bu modeli Her çeşit yelek örneği ne çok yakışıyor. İsterseniz anne yeleklerinde, İsterseniz gelin yeleklerinde Alize ya da Angora ip kullanarak İnce şişinizi kullanarak bu delikli örneği kullanabilirsiniz. Bu ajurlu bir modeli olduğu için de yazık örgülerin her çeşidinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca bebek örgülerinde de uygulayabilirsiniz.
Yapacağınız bebeğin cinsiyetine uygun renklerdeki ipleri aldıktan sonra ve battaniyesinden Bebek yeleğinde, hatta bebek hırka modelleri ne kadar her çeşit örgü de kullanabilirsiniz. İsterseniz örgülerinizi yapıp hediye edebilirsiniz. İsterseniz örgülerinizi tek tek yapıp satabilirsiniz yada bebek battaniyesi yeleği gibi örüp takım haline getirerek de satıp para kazanabilirsiniz. Kolay yapılışı ile dikkatleri çeken model kesinlikle yemeği şiş örgü modellerinden bir tanesi sizlerle.

Görmelisiniz: Baklava Dilimi Çanları En Yeni Yelek Modeli

Sıralı Su Yolları Ajurlu Yelek Modeli 1

Ajurlu Yelek Örneği için Malzemeler

  • Alize yada bebe yünü ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas
  • Düğmeler
  • Orlon iğnesi

Sıralı Su Yolları Ajurlu Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Gösterişli ve kolay örgü modeli arıyorsanız, bu örneği uygulayabilirsiniz. Kısa zamanda örülen ve kısa zamanda biten örgü modelini uygulayacak herkese şimdiden kolay gelsin.

Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu