ŞOK 1 Aralık Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Eviniz için birbirinden ilgi çekici ürünler var!

ŞOK 1 Aralık Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Eviniz için birbirinden ilgi çekici ürünler var!
A+
A-

Şok Marketlerinin merakla beklenen Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Şok marketleri 1-7 Aralık günleri arasında geçerli olan ŞOK aktüel kataloğunu 3 sayfa olarak yayınladı. 1 Aralık 2021 Çarşamba gününden itibaren satılacak indirimli Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alacak?

Şimdi Şok aktüel katalog ürünleri neler ve 1 Aralık 2021 Çarşamba günü itibari ile satışta olacak uygun fiyatlı ürünler hangi fiyatlardan satılacak inceleyelim.

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu – 1/7 Aralık 2021

Şok Marketlerinin 1 Aralık 2021 tarihi itibarıyla geçerli olan aktüel ürünler kataloğu birbirinden ilgi çekici indirimlerle yayınlandı. İsterseniz gelin hep beraber inceleyelim.
Mis ayran, Peki gofret, Gilette ürünleri, arko ürünleri, Finish hepsi bir arada 110 lu tablet, kadın ve erkek parfüm çeşitleri, ıslak mendil çeşitleri, elektrikli küçük ev aletleri içerisinden çok beğeneceğiniz teba cam demlik, Çelik çay seti, King doğrayıcı, el blender, Paşabahçe sürahi, yağlık-sirkelik, su bardağı ve çay bardağı çeşitleri, çeyizlerin aranan ürünlerinden biri olan Hürsultan düdüklü tencere, Borcam kapaklı saklama kabı çeşitleri, silinebilir kumaşı sahip Evdemo çekyat kanepe, erkek eşofman üst ve alt çeşitleri, kadın bere ve peluşlu boyunluk seti ev babeti, kışlık ayakkabı çeşitleri ve çocuklar için çeşitli aktivite kitap ve çıkarma ürünleri

ŞOK 1 Aralık Aktüel Kataloğu - Sayfa 1

ŞOK 1 Aralık Aktüel Kataloğu - Sayfa 2

ŞOK 1 Aralık Aktüel Kataloğu - Sayfa 3

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.