ŞOK 8 Aralık 2021 Aktüel Kataloğu – Gıda, Temizlik, Mutfak, Giyim ve Ev Eşyaları

ŞOK 8 Aralık 2021 Aktüel Kataloğu – Gıda, Temizlik, Mutfak, Giyim ve Ev Eşyaları
A+
A-

Şok Marketlerinin her hafta düzenli olarak indirimli ürünler sunduğu ve bu nedenle merakla beklenen Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Şok marketleri 8-14 Aralık günleri arasında geçerli olan ŞOK aktüel kataloğunu 3 sayfa olarak yayınladı. 8 Aralık 2021 Çarşamba gününden itibaren satılacak indirimli Şok aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alacak?
Şimdi Şok aktüel katalog ürünleri neler ve 8 Aralık 2021 Çarşamba günü itibari ile satışta olacak uygun fiyatlı ürünler hangi fiyatlardan satılacak inceleyelim.

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu – 8 Aralık 2021

Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa – 1
Şok aktüel ürünler kataloğu birinci sayfasında sadece Şok’ta bulabileceğiniz Karmen sütlü çikolata, lezzetlim dana sucuk, Amor vücut ve el losyonu, Mintax Ultra sıvı bulaşık deterjanı, hepsi bir arada bulaşık tableti gibi ürünlerin yanı sıra çeşitli ekonomimize katkı sağlayacak temizlik ürünleri yer almaktadır.
Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa -1

Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa – 2
İkinci sayfasında ise döküm basık tencere, derin tencere, döküm tava, döküm kare tencere, Leon çelik su ısıtıcı, Teba elektrikli plastik cezve, metal fincan askılığı, Paşabahçe meşrubat bardağı, kapaklı sürahi, üçlü su bardağı, quartz soba, evdemo masa sandalye takımı ve dörtlü şeffaf sebzelik gibi ürünler yer almakta.
Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa - 2

Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa – 3
3. ve son sayfasında ise bebek akrilik Yumak, akrilik yumak, ebruli Yumak gibi ürünler 12.95’ten yer alıyor. Çift kişilik Pazen nevresim takımı 199 TL’den, bambu Nano yastık 39,95 Tl den, bambu Nano yorgan çift kişilik 149 tl den,  bebek yastığı, bebek yorganı, kadın desenli terlik, Ev botu ve Kukuli’nin Cırt cırt kitap ürünleri yer almakta.
Şok Aktüel 8 Aralık 2021 / Sayfa - 3

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.