ŞOK Aktüel 5 – 11 Mayıs 2021 Kataloğu – ŞOK Haftanın İndirimli Ürünleri

ŞOK Aktüel 5 – 11 Mayıs 2021 Kataloğu – ŞOK Haftanın İndirimli Ürünleri
A+
A-

İndirimli ürünleri ilgimizi çeken Şok marketleri 5 Mayıs Çarşamba – 11 Mayıs Salı günleri arasında geçerli olan ŞOK aktüel kataloğu tam 3 sayfa olarak yayınladı. 5 Mayıs 2021 tarihinden itibaren satılacak indirimli aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alacak?
Şimdi Şok aktüel katalog ürünleri neler ve 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü satışta olacak indirimli ürünler kaç liradan satılacak inceleyelim.

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu – Sayfa – 1

Şok Aktüel ürünler kataloğu ilk sayfasında Esse seramik tabanlı ütü, profesyonel saç kurutma makinesi, Braun epilasyon cihazı, 4 kişilik masa takımı, Raks saç düzleştiricisi, silinebilir üçlü koltuk, katlanır yatak, Polaris kadın ayakkabı, Gezer terlik, düğmeli kadın pijama takımı, çift kişilik pike takımı gibi indirimli ürünler bulunmakta.

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu - Sayfa - 1

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu – Sayfa – 2

Şok Aktüel ürünler kataloğu ikinci sayfasında Esse emaye derin tencere, Esse emaye çaydanlık, Titiz bıçaklık seti, döküm derin tencere, döküm basık tencere, döküm tava, Homend Türk kahvesi makinesi, Paşabahçe çay seti, çukur tabak, su bardağı, pasta tabağı, servis tabağı, sürahi, Sinbo Çelik çay seti, Delta çaydanlık orta boy, dalgalı tepsi modelleri, dikdörtgen metal saklama kapları, yuvarlak metal baharatlık çeşitleri gibi ürünler bulunmakta.

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu - Sayfa - 2

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu – Sayfa – 3

Şok Aktüel ürünler kataloğu üçüncü ve son sayfasında dondurmadan kahveye çeşitli indirimli gıda ürünleri, güzellik ve makyaj ürünleri, kolonya, jöle ve saç bakımı için gerekli ürünler, Orkide, Menekşe gibi süs bitkileri, çeşitli temizlik ürünleri, Natural bebek bezi çeşitleri, Alo, Ariel, Omo, Tursil markalı Toz deterjanlar da %20 indirim, Pril, Finish, cif, ve Bingo ürünlerinde çeşitli indirimler bulunmakta.

ŞOK 5 – 11 Mayıs 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu - Sayfa - 3

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.