Burçlar

Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013

2013 Temmuz Ayı Burç Yorumları

Sitemizde senelik burç yorumlarını bütün burçları ay ay bulmanız mümkün. Temmuz ayına girdik ve eğer temmuz ayında yıldızlar burcunuz ile ilgili ne diyor merak ediyorsanız mutlaka yazımızı okumalısınız. Yükselen burcunuzu da okumalısınız.

KOÇ – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Hayatınızın belli başlı olaylarının üstesinden geldiğiniz yıllar geride kaldı. Yenilikçi gezegen Uranüs 17 Temmuz’dan itibaren burcunuzda geri gitmeye başlıyor. Bu sizin aceleci kişiliğinizi ön plana çıkarıyor. 2012 yılında yüreğiniz hoyrat sınavlara tabii kaldı. Özellikle karşıt burcunuzda gerileyen Satürn, geri dönüşü olmayan ama derin izler bırakan olayların içinden geçmenizi sağladı. Temmuz ayında bu hayatta herkesin eşit şartlara sahip olmadığını kabul edeceksiniz.
Ne kadar kabul etmeseniz de aslında kendinizi paylaşmayı sevmiyorsunuz. Bugüne kadar mutlaka bu gerçeği birkaç kişiden dinlemiş olabilirsiniz. 2013 yılı kendi alanınızın patronu olduğunuzu kabul ettirdi.
Kendinizi ileri taşıdığınız yıllardasınız. Fakat unutmamanız gereken bir gerçek söz konusu, 19 Temmuz’a kadar Merkür gerilemesinin Yengeç burcunda olması, ortaklı projelerinizi bozabilir. Eğer ortağı olan bir Koç burcuysanız, 19-20 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter/Satürn uyumu, ödemeleri ve verilen sözleri yerine getirebilmeniz için size küçük torpiller yapıyor olacaktır.
Siz, size gelen mutluluğu hiçbir zaman tepmediniz. Fakat özgürlüğünüzün kısıtlanmasından her zaman kaçtınız. En olumlu özelliğiniz, yapamayacağınız sözler vermiyor olmanız.
Rahatınıza düşkün kişiliğiniz, 22 Temmuz’dan itibaren öne çıkıyor. Güneş Aslan burcuna geçiş yaparken, küçük kaçamakların, yeni tanışmaların, keyifli dostlukların temellerini atabileceğinizi vurguluyor.
İlişki eviniz, Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle gerçekçi bir hal alıyor. Kısacası küçük inatlaşmaları bu dönemde bir kenara bırakıyorsunuz.
Temmuz ayının gündemi: Siz, standartları her zaman zorlayacaksınız!
Aşk tılsımı: Aşkta da gerçekçi olabiliyorsunuz.
Ve seks: Beklentiniz her zamanki gibi yüksek…

BOĞA – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Uykusuz geceleriniz bir son buluyor. 10 Mayıs’tan bu yana huzur kelimesine hasret kalmış olabilirsiniz. Ne de olsa Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor.
Sizin için hiçbir şey kolay oluşmuyor. Bunu en iyi siz bilirsiniz. 9 Mayıs tarihlerinde burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ve Güneş tutulması, bakış açınızda adeta şok etkisi yarattı. Gözle görülür bir değişimdi sizin için…
Yakın olduğunuz dostlarınızı samimi bulmamanız, ilişkilerinizin yönünü değiştirdi. Artık daha gerçeğin peşinde olduğunuzu fark ettiniz. Yersiz yere yapılan kaprislerle kendinizi aynı karede görmek gibi bir beklentiniz yok…
25 Haziran – 19 Temmuz tarihleri arasında Merkür’ün Yengeç burcunda geriliyor olması, alacak ve ödemelerle ilgili sorunların biraz daha uzayacağının habercisi…
Yönetici gezegeniniz Venüs’ün gözlemci yanını fazlasıyla taşıyorsunuz. Siz çözmeye zaman harcayan yönünüzle biliniyorsunuz. İlişkilerde ise tam aksine, hatalara fazla toleransınız yok…
Temmuz ayının size kariyerinizde kurumsallık katacağını şimdiden vurgulayalım.
Jüpiter 25 Haziran’dan itibaren haritanızın kariyer evini terk ediyor. Bu döneme kadar size hem çok çalışmanız için azim hem de güçlü insanlarla tanışma fırsatı verdi. Şimdi edindiğiniz tecrübeleri kullanma zamanı…
Temmuz ayında kendinizi dinlerken, hayatınızdan çıkardığınız insanları bir türlü unutamadığınızı fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, Venüs’ün 23 Temmuz’da Başak burcuna geçiş yapıyor olması… Size tavsiyem, bu dönemde ya kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulun, ya da cesur davranıp girişimde bulunun.
Sağlığınızla ilgili en belirgin tarih, 17 Temmuz’da Uranüs’ün Koç burcunda geri gittiği tarih… Gözle ilgili küçük problemlere dikkat etmelisiniz.
Temmuz ayının gündemi: Size önerim, kendinizi kontrol altında tutmaktan biraz olsun uzaklaşın.
Aşk tılsımı: Sevgilinize veya sevgili adayınıza göstereceğiniz ilgi nedeniyle, ilişkiye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz.
Ve seks: Bağlılıkla gelen istikrar, sizi doyuracaktır.

İKİZLER – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Şans gezegeni Jüpiter, 25 Haziran’dan itibaren size elveda diyerek Yengeç burcunda ayaklarını yerden kesmek için hazırlanıyor. Hal böyle olunca da her şeyim dediğiniz işinizle ve evinizle ilgili belli başlı problemler yaşayabilirsiniz.
Yeni Ay 8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşirken, kendinize ilk defa lüks harcamalar yapabilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Lüzumsuz gördüğünüz eşyalarınızı atabilir, yaşam alanınıza yenilikler getirebilirsiniz.
17 Temmuz’da Uranüs Koç burcunda geri gidiyor. Kendinizi özgür hissetmeye ihtiyaç duyabilir, bir türlü çözüm üretemediğiniz ilişkinizi bir anda koparabilirsiniz.
22 Temmuz’da dikkat etmeniz gereken en büyük ayrıntı, üstleriniz, yöneticilerinizle yapacağınız konuşmalar… Size sorumluluk da katabilir, rakipler de edinmenize neden olabilir.
Liderlik vasfı artık sizin, yeter ki bunu doğru şekilde yönetin!
Arkadaşlarınızın veya sosyal hayatınızdaki dostlarınızın yapacağı planlara eşlik edebilir, hiç planınızda olmayan bir yolculuğa da çıkabilirsiniz.
Sağlığınız, fiziksel aktiviteleriniz fazla oldukça; size hiçbir problem çıkarmıyor. Yeter ki zihniniz hiçbir şeye takılmasın…
Temmuz ayının gündemi: Siz siz olun, başarınızı temkinli bir şekilde hazmedin.
Aşk tılsımı: Tercihler, aşk gündeminizi yoğunlaştırabilir…
Ve seks: Duygusal hayatınızda kafanıza takılanlar, sizi fazlasıyla meşgul ediyor ve başka bir şey düşünemediğiniz de oluyor…

YENGEÇ – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
2013 yılı sizin için olayların nasıl geliştiği değil, nasıl tepkiler verdiğiniz ile ilgili… Doğru strateji uygulamaya çalışırken kaygılarınız da artıyor. Herkesin kaybetme korkusu vardır mutlaka ama sizinkinin çok daha ağır olduğunu hatırlatmamıza gerek yok.
Hayatın tecrübeler üzerine kurulu olduğunu düşünen ve insanların söylediklerini kafanızda günlerce çeviren bir algınız var.
17 Temmuz‘da Uranüs Koç burcunda geri açı yapıyor, ta ki 17 Aralık’a kadar… Size tavsiyem, 17 Temmuz gününü çok iyi değerlendirmeye çalışın. Daha sonra da borç ve kredi gibi konularda daha dikkatli olun. Yeni başlangıçlar yaparken, maddi risklerden uzak durun.
İlgiye hiçbir zaman hayır demeyen bir özelliğe sahipsiniz. 8 Temmuz’da burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay, hem korkularınızdan arınmaya hem de uykularınıza düzen getirecek. Şans gezegeni Jüpiter 25 Haziran’dan 16 Temmuz 2014’e kadar burcunuzda kalacak. Hayatınızın en önemli tecrübelerini yaşamanıza neden olurken, maddi ve kariyer anlamında bu günkü durumunuzdan sizi farklı bir yere taşıyacak.
Sağlığınız ve ilişkinizle ilgili daha disiplinli kararlar alacağınızı ve bu durumun hayatınıza farklı bir konfor getireceğini söylemeden edemeyeceğim.
Temmuz ayının gündemi: Artık harekete geçtiniz, fırsatları değerlendirme zamanı…
Aşk tılsımı: Şansın sizden yana olduğu bir döngüdesiniz.
Ve seks: Yaşam kaliteniz yükseldikçe, beklentileriniz de yükseliyor.

ASLAN – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Hiç sebep yokken aldığınız kararlar insanları düşündürüyor olsa da işin iç yüzü zaten bu durumu uzun zamandır istiyor olmanız. Merkür’ün Yengeç burcunda geriliyor olması, 19 Temmuz’a kadar büyük bir bahar temizliği endamıyla zamanın geçeceğini vurguluyor.
Uranüs’ün Koç burcundaki seyrine ara verip geri retro yapacak olması, 17 Temmuz’dan sonra işlerinizin ve aile bireylerinizin bir anda artan temposu ile başınızın dönebileceğini işaret ediyor. Altını sıkıca çizmekte fayda var, Uranüs geri retroda iken işler hiç de kolay ve akıcı değildir.
Yazma kabiliyetiniz yüksekse, sanata olan düşkünlüğünüzü destekleyecektir.
En belirgin tavsiyem, 17 Temmuz’dan sonra kaoslardan olabildiğince uzak durmanız. Haritanızda 5. Evi etkisi altına alıyor. Gündelik işler ve kararlarla ilgili baskın tarihlerde olduğunuzu belirtelim.
Aşk konusunda her ne kadar muradınıza eremediğinizi düşünseniz de aslında 2009’dan bu yana sizin yönetiminiz altında süren ilişkiler yaşadınız.
Eleştiriden nefret eden kişiliğiniz hiç olmadığı kadar sınavlara tabii tutulabilir.
23 Temmuz’da Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor, ayrıntıların önemi artıyor. Doğaya ilginiz artıyor. Bahçe düzenlemeleri ile uğraşabilirsiniz.
Temmuz ayının gündemi: Kararlar aldığınız bir dönem…
Aşk tılsımı: Sahip olduklarınızın değerini bilin…
Ve seks: Siz yönetmeyi seviyorsunuz.

BAŞAK – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Üretmek için zaman, saat tanımıyorsunuz, yeter ki kafanıza koymuş olun. Şubat ayının sonlarında burcunuzda yaşadığınız Ay tutulması hiçbir şekilde yenilir yutulur cinsten değildi. 2013 yılının en büyük tecrübesini fazlasıyla yaşadınız.
Temmuz ayının ilk günlerinde Yeni Ay Yengeç burcunda gerçekleşiyor, kariyer evinize hareket getirirken, yeni projeleri ve yeni teklifleri de destekliyor.
17 Temmuz’da Uranüs Koç burcunda gerilemeye başlarken, iç disiplininizi arttırıyor. Aile bireylerinizde anne veya kız kardeşlerle ilgili yaşam kalitelerinin artacağı gelişmeler söz konusu… Bu durum da sizin sorumluluklarınızı azaltıyor.
Bilmediğiniz kültürlere her zaman merakınız vardı. 2013 yılının ilk büyük jesti Venüs’ün sizin burcunuza geçişi, bu da beklemediğiniz, unuttuğunuz, ummadığınız alacaklarınızın habercisi…
Asıl işleri karıştırıyor gibi gözüken yönetici gezegeniniz Merkür, 19 Temmuz‘a kadar Yengeç burcunda geriliyor.
Sizin için söylenenlerin aksine, Merkür retrolarından her zaman şanslı çıkıyorsunuz.
Alıngan yanınızın, çevrenizdekilerin sizi soğukkanlı biliyor olmalarından dolayı pek fark edilemiyor olması çok normal… Siz hep güçlü görünüyorsunuz. Bu sorumluluğu alan sizsiniz, unutmayın.
Temmuz ayının gündemi: Kariyer ve özel yaşantınızda değişimler var.
Aşk tılsımı: Sorumluluklarınız çok da olsa aşka zaman ayırabiliyorsunuz.
Ve seks: Bu döngüde başka gündem başlıklarınız olabilir.

TERAZİ – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Satürn sizi 2012 yılının son günlerinde özgür bıraktı. Bu da hayatınızda geri giden her konunun tek tek çözülmesine yardımcı oldu.
Temmuz ayının ilk günlerinde şansınızı fazlasıyla eleştiriyor olmanızın nedeni, elektronik eşyaların ve iletişimin gezegeni Merkür’ün gerilemesinden kaynaklanıyor.
Temmuz ayının ikinci haftasının başında gerçekleşecek Yeni Ay’la beraber moraliniz de yükseliyor. Son zamanlarda ilişkinize dair partnerinizin davranışlarını kafanıza çok takmıştınız. Bu döngüde her şey rayına oturacaktır. Fakat daha sonrası yine karışabilir.
19 Temmuz’da Satürn/Neptün uyumu gerçekleşecek. Siz bulunduğunuz her ortamda dengeyi sağlayan taraf olarak tanınırsınız. Bu döngüde de anlayışlı yapınız daha ön plana çıkacaktır. Karşınızdakini dinleyen ve doğru fikirler verebilen karakteriniz hiç tartışmasız arkadaş çevreniz tarafından takdir görüyor.
17 Temmuz’da yenilikçiliğin gezegeni Uranüs karşıt burcunuzda geri gitmeye başlayacak. Eğer teknoloji ile ilgili bir iş tanımınız var ise kullandığınız aletlerin sağlamlığından ve yedeklenebilirliğinden emin olmanızı tavsiye ederiz.
22 Temmuz’a kadar ilişkileriniz ile ilgili bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Fakat 22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yaptığında hayatınızın tüm ayrıntılarına her zamankinden çok daha fazla sahip olmak isteyeceksiniz.
Temmuz ayının gündemi: Şansınızın dönmeye başladığını siz de anlayacaksınız.
Aşk tılsımı: İlişkinizi bir düzene sokabilmek, sizi çok etkileyecek.
Ve seks: Ayın sonlarına doğru karar veren taraf olma isteğiniz artacak.

AKREP – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Temmuz ayının gündemi: 2012 Ekimin den bu yana gündeminiz hiç olmadığı kadar dolu! Niye diyecek olursanız? Satürn sizin burcunuzda geriliyor. 2014 yılının son günlerine kadar da sizi yalnız bırakmıyor. Temmuz ayının ilk gündemi iş hayatınız da ki yenilikler Yeni Ay ile birlikte hiç ummadığınız teklifler alabilir, “kendim en iyisini seçtim.” dediğiniz tarihler olabilir.
25 Nisan da sadece tutulma gerçekleşmedi. Zaten sadece tutulmaları değerlendirmek diğer görünümleri es geçmek çok eksik bir bilgi olur. Güneş/ Neptün arasındaki olumlu enerji Nisan ayının son haftası ve Mayıs ayının ortalarına kadar hayatınızda büyük gelişmeler katarken, aile ve ev düzeninle ilgili birçok karar aldınız. Hatta almakla yetinmediniz. Düzenlediniz. Kendi hayatımın kaptanıyım dediğiniz yıları yaşarken, Satürn hatır için evet dediğiniz birçok konuda size pişmanlık getirdi.
Uranüs, 17 Temmuz Koç burcunda geri gitmeye başlıyor. Radikal kararlarınız sevdiklerinizi şaşırtacak türden olabilir.
Teknoloji ile ilgili canınızın sıkılmasını istemiyorsanız, telefon veya PC gibi birçok şeyinizi şimdiden yedekleyin.
Jüpiter’in, Neptün ile olumlu açısı sayesinde aile bireylerinizde sorunlu gördüğünüz kardeşler veya kuzen, yakın akraba gibi kişilerin hayatlarındaki büyük girişimler kaygılarınızın azalmasına yardımcı olacak.
Gerçi sizin, su burcunun en baskın karakteri olarak kaygıdan beslendiğinizi söyleyelim.
Aşk ve güzellikler gezegeni Venüs 23 Temmuz – 16 Ağustos’a kadar hareket edecek bu da sizin 7. Evinizi etkiliyor evlilik veya uzun soluklu ilişkisi olan Akrep burçları için yoğun bir dönem olacağını şimdiden altını çizelim.
Ruhunuzun derinliklerinde ki asiliğinizle farklı bir şekilde baş etmeyi öğrendiniz. 2013 Satürn gerilemesinden, zekânız ve pratikliğiniz hep ön planda olacak. Dönem sizin döneminiz aslında Temmuz ayının size en büyük hediyesi Kova burcun da gerçekleşecek Dolunay, 22 Temmuz haftasında aşk dolu saatleri ve tutkulu dolu konuşmaları vaat ediyor.
Temmuz ayının gündemi: Fikirlerinizi kolay kolay değiştirmiyorsunuz. O zaman yapacaklarınızı fazla paylaşmayın.
Aşk tılsımı: Öfkeyi yutmak yerine ifade etmek daha sağlıklı değil mi?
Ve seks: Onun ilgisini çekmek yerine onunla ilgilenmeye ne dersiniz?

YAY – Temmuz Ayı Burç Yorumları 2013 
Yılın ilk yarısını geride bırakırken aslında neler başardığınıza bir geri dönüp bakmalısınız. Sabırlı ve özverili davranışlarınız bu güne kadar şansızlıkla yargıladığınız hayatınıza bir nebze olsun teselli olabilir. Yılın ikinci tutulması 25 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşirken, günlük hayatınıza hız kattı.
Sevgilinizle ilişkinizi masaya yatırmanın bir bakıma iyi olduğunu düşünebilirsiniz. Mayıs ayından bu yana yüklerinizi biraz olsun hafifletmek size iyi geldi. 13 Temmuzda Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. 28 Ağustos’a kadar da Yengeç burcunun misafiri olacak. Haritanızda 10. Evinizi etkilerken Şubat ayından bu yana çaba gösterdiğiniz proje ve ya çalıştığınız bölümlerde ekstra başarı elde edebileceksiniz.
Eğer Temmuz ayında güzel bir gün geçirmek istiyorsanız bu mutlaka 12 Temmuz olmalı Güneş’in Kuzey Ay Düğümü ile uyumlu açısı keyifli haberler alabileceğinizi ve neşeli bir gün geçireceğinizi vurguluyor.
17 Temmuz haftası Jüpiter Satürn uyumu vizyon sahibi insanlarla tanışmanıza yardımcı olacaktır. Siz siz olun bu dönem de kimseyi kulak arkası etmeyin.
22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor. Yöneticilerle ilişkilerinizi daha olumlu bir pozisyona taşırken, kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.
Özelikle 2013 yılında insanların bir birlerine iyi davranmadığını değerlendiriyor olabilirsiniz. Haklısınız da, 2013 yılında sizin yönetici gezegeniniz Jüpiter’in iyimserliğini silecek kötücül gezegenler aktifti. Şimdi biraz olsun nefes alabilir, biraz olsun ön yargılarınızdan kurtulabilirsiniz.
30 Temmuz Venüs- Plüton uyumu finansal konularda size küçük fırsatlar sunuyor.
Özelikle Haziran ayının sonunda yaptığınız harcamaları ve yenilikleri finanse edebilmek sizi biraz olsun mutlu edecek.
Temmuz ayının gündemi: Yeni bir düzen, yeni bir bakış açısı, yeni bir siz getiriyor bunu görmeye çalışın.
Aşk tılsımı: Sevginizi dile getirmek bu kadar zor olmasa gerek.
Ve seks: Kırgınlıklarınızdan kurtulmadığınız sürece mutlu olmanız mümkün değil.

OĞLAK
Plüton gerilemesi sizin hayatınızdaki birçok doğru bildiğiniz gerçeği tekrar gözden geçirmenize sebep oldu. Nisan ayından bu yana uzun süredir uğraştığınız işlerle ilgili problemler yaşamak sizi gerçekten derinden üzdü. Özelikle sizi yakından tanıyanlar düşkün olduğunuz ve emek verdiğiniz konular tarafından haksızlığa uğrayan herkesin yanında olacağınızı iyi bilirler. Miras ve ya ortaklı, eş ile bağlantılı işlerinizin tepe taklak olması adeta sizi ruhsal olarak yıktı. Bu güne kadar hiçbir şeyi kolay elde etmediniz. Evet, biraz titiz bir kişiliğiniz var. Ama bu sizi kötü biri yapmaz, zor insanlara bu güne kadar sırf bu yüzden saygı duydunuz. Çünkü prensip sahibi insandan kötülük gelmeyeceğini çok iyi bilenlerdensiniz.
Merak etmeyin mevcudiyetinizi bu güne kadar korudunuz, bundan sonrada koruyacaksınız.
8 Temmuz’da Yengeç burcunda yani karşıt burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay sayesinde ruhunuz biraz olsun somut bilgilere sahip olacak. Sizi tek mutlu edecek konu Temmuz ayında kendinizle ilgili duyacağınız haberler.
Siz bu güne kadar korkunun üzerine gitmeyi çok rahat başardınız. Korkusuzluğunuz herkes tarafından bilinen bir özeliğiniz. 23 Temmuz’da Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor, pratikliğiniz, seyahatleriniz ve toparlayıcı kişiliğiniz ön plana çıkıyor.
31 Mayıs’ta Mars İkizler burcuna geçiş yapmıştı. Bu da sizin haritanızda 3.Evinizi etkilemişti. Komşu dostlar yakın ve çevrenizi ilgilendiren insanlarla gereksiz sorunlar ve küslükler yaşamıştınız. 26 Temmuz haftası ise Mars, Yengeç burcunda size büyük bir jest yaparak, tatlı barışmaların habercisi.
Temmuz ayının gündemi: Yolculukların, harcamaların, küslüklerin, kırgınlıkların bolca bulunduğu bir dönemden geçerken fazla çözüm odaklı olmak gerçekten iyi bir çözüm.
Aşk tılsımı: Gururla aşk bir arada yaşayamaz hatırlatma yapalım!
Ve seks: Dokunmak, dokunulmak kadar güzeldir.

KOVA
Mayıs ayında bir rüya gördüğünüzü düşünün ve arkanızda bırakın derim. Yaşadıklarınız öyle sınavlara tabi tutu ki sizi, aile bireyleriniz tarafından hiç olmadık konularda üzüldünüz. Başta aşk hayatınız ciddi bir depreme uğramış olabilir. Güven konusunda en hassas burçlardan birisiniz.
Temmuz ayının size en iyi gelen yanı, 8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, huzursuz olduğunuz merak ettiğiniz konuları geride bırakmanıza yardımcı olacak. En büyük endişeniz sevilmemek, bu durumu çözmeniz için gökyüzü hiç olmadığı kadar sert açılardan geçiyor. Dolayısıyla bu tür kaygıları olan diğer burçlar için de bu sözlerimiz geçerli.
İsyankâr tavırlarınız, 17 Temmuz’da Koç burcunda Uranüs gerilemesi ve 17 Aralık tarihine kadar geri gidiyor olması ile değişime uğrayacak. Sizin için önemli gelişmelerin, hızlı değişen gündemin olacağı bir yıl hatta en hızlı yılınız diyebiliriz. Unutmayın yönetici gezegeniniz Uranüs tahmin edilemeyen olayların gezegenidir. Tabii günlük hayatınızı etkileyen ve en fazla karışıklık çıkaran gezegen Merkür, 17 Haziran – 19 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda geriliyor, bu nedenle sadece elektronik cihazların sorun yaşayacağını düşünmeyin. Sizin haritanızda 9. Evi etkiliyor. Bu da çalıştığınız kurumsal kimliğinizi bir nebze olsun küçük sınavlara tabi tutulacağı anlamına gelebilir.
Hemen paniğe kapılmamakta fayda var, siz her iş ile ilgili yaşadığınız problemleri tecrübeye çevirip, hanenize puan olarak yazıyorsunuz.
20 Temmuz da Mars / Neptün uyumu sayesinde sevgilinizle ilgili daha radikal kararlar alabilir ilişkinizi daha ciddi boyuta taşımak isteyebilirsiniz. Son aylarda yüreğinizin sesini fazla dinler oldunuz. Yaşadığınız tecrübeler sizi daha çok ilişkinize yöneltti. Temmuz ayında kendinize doğru yapacağınız yolculukta bulacaklarınız sizi şaşırtabilir.
Temmuz ayının gündemi: Kendinize doğru yapacağınız yolculukta bulacaklarınız sizi şaşırtabilir.
Aşk tılsımı: Umutlarınızı kırmayın, aşk en büyük ilaçtır unutmayın.
Ve seks: Arzulamak aşkı sıcacık tutar.

BALIK
Sizi doğuştan yapıcı ve seçici bir kişiliğe sahipsiniz.
Son yıllarda gerek sosyal hayatınız olsun, gerek aile üyeleriniz ile ilgili olsun hep anlayışlı ve uzatmayan bir tutum sergilediniz.
Kişisel hayatınızdan Haziran ayında fazlası ile ödün verdiniz. Kimsenin fazla aklıyla hareket etmeyen kişiliğiniz sizi en zor gökyüzü konumlarında bile yarı yolda bırakmadı.
8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay huzurunuzu size geri kazandırırken, sevdiğiniz insanların olsun, dostlarınızın olsun size olan düşkünlüklerini ortaya koymaları kendinize olan güveninizi artırıyor.
Siz, 2013 yılının başında burcunuda yaşanan Merkür gerilemesinde hiç olmadık maddi ve ruhsal sınavlar verdiniz. Bu dönemin bir benzerini daha yaşamayacağınız kesin. Ama burcunuzda yönetici gezegeniz Neptün gerilemesi yavaşlıyor. Bu hem aktif çalıştığınız iş yerinizde küçük mükâfatlara dönüşürken hem de ilişkinizde yeni ve keyifli bir dönemin başlangıcı olarak ta size dönüyor.
20 Temmuzda Mars – Neptün – Satürn uyumu, mükemmel bir gün geçirmenize yardımcı olacak. Bu günü değerlendirmek için önceden program yapabilirsiniz.
Venüs karşıt burcunuza geçiş yapıyor. 23 Temmuz’dan, 16 Ağustos’a kadar da aşk hayatınız hiç olmadığı kadar keyifli ve tutkulu dolu olacak gibi görünüyor. Size düşen biraz olsun konuları dağınık bırakmanız.
Temmuz ayının Gündemi: Kazanmak ve bunu tadını çıkarmak…
Aşk tılsımı: Hayatın en keyifli evresi…
Ve seks: Şefkat ruhu da bedeni de besler diye boşuna söylememişler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu