Bebek - Çocuk Yelek Modelleri

Yeleklere ve Değişik Bir Çok Örgüye Yakışan Gösterişli Örnek

Yapılışı son derece kolay olan hem kabartmalı hemde desenli bebek örgü modelini, özellikle bebekler için yada çocuklar için yapacağını sayısız örgüde kullanabilirsiniz. Kabartmalı renkli bebek örgü modeli, bebek örgülerinde kullanılan ve kabartma desenleriyle süslenmiş özel bir örgü modelidir.

Sizlere sunduğumuz örgü modeli özellikle yeleklerde ve daha çok bebek örgülerinde ve yeleklerinde kullanılan göz alıcı modellerden biri. Videodan detaylarını ve yapılışını izleyerek kolayca yapabileceğiniz bir örgü modeli. Sizlerde bebek örgülerinde ve özellikle bebek yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Sadece bebek örgülerinde değil isteğiniz her örgü modelinde rahatça kullanabileceğiniz gösterişli bir model. Sizin zevkinize kalmış. Dilerseniz konumuzu daha fazla uzatmadan hemen yapılış detaylarına geçelim. Çok güzel ve gösterişli örgü modeli.

Görünce Ağzınızı Zor Kapatacağınız Örgü Modelleri 2

Renkli Kabartmalı Bebek Örgü Modeli İçin Malzemeler

  • 3 mm örgü şişi
  • Orlon tığı
  • Orta kalınlıkta bebe yünü

Bir Çok Örgüye Yakışan Gösterişli Örnek Yapılışı

İlk olarak 2 sıra haroşa ördükten sonra 7 sıra düz örgü örüyoruz ve sonrasında modelimizi kuruyoruz. Örgü modelinin yapılışı ve bilmeniz gereken tüm detayları AYŞENİN ÖRGÜLERİ kanalından alıntı yaparak sizlere sunduğumuz videoda izleyerek öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir Yorum

  1. Ellerinize sağlık çok güzelmiş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu