Yelek Modelleri

Zor Bulacağınız Şiş Yelek Örneği

Şiş örgü kullanışlı örgü modeli çok beğeniliyor. En moda hiçbir yerde bulamayacağınız yelek örneğini, yine sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizlerle en yeni ve en gözde örgü modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız örgü modeli ise, gerçekten görülmeye ve örülmeye değer örgü tekniklerinden bir tanesi. Büyük küçük her yaşa yakışacak, erkeğe, kıza yapacağınız örgülerden olan, çok güzel duracak bu şiş örgü modelini, beğenmeyen çıkmayacak diye düşünüyorum. lastik yapılış tekniğinden, kendi yapılışına kadar her şeyi çok kolay olan örneğin, görüntüsü ile dikkatleri çekiyor.

Kalıp gibi duran, sarkma yapmayan örneği, yaparken alt kısmında uygulayacağınız lastik örgünün püf noktalı yapılışını, alıntı videoda izleyerek öğrenebilirsiniz.
Üçlü çiçekler halinde duran ve ters yüzden kurulan aynı zamanda kendinden kabartmalı olarak yapılan, desenleri ile dikkatleri çeken örneğin, ara kısımlarındaki de pratik modeli, güzelliğini güzel güzellik katıyor. Sizler de yapacağınız yelek örneklerinin her çeşidinde bu gösterişli örgü uygulayabilirsiniz. Özellikle örnek bulması zor olarak bilinen erkek bebek yelek modellerinde de, bu gösterişli örneği hemen uygulayabilirsiniz. Örneği yaparken elinizi çok sıkı tutmamaya dikkat etmelisiniz. Sıkı örmediğiniz zaman yumuşacık, harika dokusu ile beğenileri toplayan örgü modelini yapacaklara kolay gelsin.
GÖRMELİSİNİZ: Transparan Trend Yelek Modeli

Hiç Bir Yerde Bulamayacağınız Trend Yelek Modeli 1

2024 Şiş Yelek Örneği Malzemeler

  • Orta kalınlıkta ip
  • 3 yada 3,5 numara şiş
  • Makas

Yeni Trend Yelek Örneği Yapılışı

Kaynak Youtube: Örgü Güneşi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu