A101 Aktüel 29 Nisan 2021 Perşembe Kataloğu

A101 marketlerinin 29 Nisan 2021 Perşembe gününden itibaren geçerli olan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. A101 Aktüel Kataloğu 11 sayfadan oluşmakta ve içerisinde ilginizi çekecek birçok ürün bulunmakta. Özellikle 43 inç Toshiba Full HD smart LED TV, 40 inch Samsung Full HD TV, Epson ekotank yazıcı, Reeder p13 Blue cep telefonu, SEG çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, Piranha klavye mouse seti, araç şarjı, duvar şarjı, yüksek hızlı USB kablo, bluetooth hoparlör, bluetooth kulaklık, Philips Powerbank, SanDisk usb bellek, wi-fi sinyal yakınlaştırıcı, ahşap katlanabilir masa sandalye seti, çiçek çeşitleri, duvar saatleri, kitaplar, eviniz için gerekli çeşitli ürünler, piknik için mangal, ızgara, piknik matı, hamak vb gibi çeşitli ürünler, çeşitli elektrikli ev aletleri, mutfak için gerekli tencere fırın, saklama kabı çeşitleri, eşofman takımları, koltuk örtüsü, yatak örtüsü, Molfix çocuk bezi çeşitleri, indirimli Gıda ürünleri ile dolu dolu bir katalog.
29 Nisandan Perşembe gününden itibaren A101 marketlerde satılacak olan aktüel ürünlerde indirimli fiyatları ile hangi ürünleri alabileceğinizi aşağıda görebilir ve hemen inceleyebilirsiniz.

Özellikle bazı ürünlerde geçerli olan indirimleri ile müşterileri tarafından oldukça ilgiyle takip edilen A101 Aktüel ürünler kataloğuna aşağıda yer verdik. Sizlerde ilginizi çeken ürünleri ve fiyatlarını takip edebilmeniz için kataloğu inceleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu