Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – BİM kataloğunda neler var?

Alışveriş için uygun seçenekler sunan Bim marketleri 30 Nisan 2021 Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunu 3 sayfa olarak sundu. 30 Nisan Cuma gününden itibaren satılacak bim aktüel ürünlerde özellikle çocuklar için 16 jant bisiklet çeşitleri, piknikte ihtiyacınız olacak çeşitli ürünler, geleneksel motifli halı ve yolluk çeşitleri, 65 inç televizyon, dikey süpürge, ütü gibi evimiz için gerekli olan ürünler ayrıca elektrikli mutfak aletleri ve mutfağımız için gerekli olacak ürün çeşitleri gibi ürünler olacak. Şimdi BİM kataloğu aktüel ürünleri neler ve 30 Nisan 2021 Cuma günü satışta olacak ürünler kaç liradan satışa çıkacak beraber inceleyelim.

BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 1

Bim Aktüel kataloğunun ilk sayfasında 16 jant bisiklet, ABS valiz seti 2’li, Termo çanta çeşitleri, piknik çantası, yuvarlak mangal ızgarası, kavurma sacı, Mini sırt çantası, çift musluklu semaver, piknik örtüsü, piknik seti, sofra bezi, plastik salıncak, hasır pike, geleneksel desenli halı ve yolluk çeşitleri, paspas seti, desenli çanta, dolgulu kırlent ve kadın terlik çeşitleri bulunmaktadır.
BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 1

BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 2

Bim Aktüel kataloğunun ikinci sayfasında Dijitsu 65 inç LED uydu alıcılı TV, 4 bölmeli çok amaçlı dolap, Heifer şarjlı kablosuz dikey süpürge, Philips buhar jeneratörlü ütü, takı dolabı, pijama takımları, kamuflaj desenli çift cepli şort, kapri tayt, yüksek taban spor ayakkabı, desenli cırtlı ayakkabı, oyuncak çeşitleri ve üç boyutlu saksı çeşitleri bulunuyor.
BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 2

BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 3

Bim Aktüel kataloğunun üçüncü ve son sayfasında Kumtel 3’lü dinamik ankastre set, Kumtel aspiratör, Fakir rendeli blender seti, Stant mikser mutfak şefi, Kumtel 32 litre mini fırın, Chef’s telli kızartma tenceresi, mutfak için gerekli Çelik ürünler, masa örtüsü, mutfak önlüğü, tutaç, eldiven seti, baskılı havlu, kapaklı silikon buzluk, çiçek konseptli saklama kabı, üçlü su bardağı, meşrubat bardağı, 6’lı çay bardağı seti, Bambu mutfak seti 12 parça, meyve bıçağı, katlanır badya, Paşabahçe Latte bardağı, tereyağlık, saklama kabı çeşitleri bulunuyor.
BİM Aktüel Cuma Kataloğu 30 Nisan 2021 – Sayfa 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu