Yelek Modelleri

Baharı Getiren Kır Çiçekleri Yelek Modeli

Şiş örgü olarak yapılan modellerimize, son günlerin en gözdesi ve en çok konuşulan yelek modellerinden bir tanesi ile yenisini ekliyoruz. Sizlerde kolay ve gösterişli örgü modelleri arıyorsanız bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Hem gösterişli hem havalı örgü modeli olduğundan hem bebek örgülerinde hem de büyükler için yapılan bütün örgüler de kullanabileceğiniz havalı bir örgü modeli.
Örneğimizi yaparken iki tane şiş kullanılıyor. Mümkünse şişi yarım numara ipinize göre daha kalın kullanabilirsiniz. Çünkü örneğin kesinlikle sıkı örülmesi lazım. Sık örüldüğü zaman çok şık duran ve görülmeye değer güzellikte olan bu yelek örneğini kolayca sizler de yapabilirsiniz. Alt kısmına dilediğiniz lastik örgü uygulayabilirsiniz. Alt kısmına uygulanan lastik örgünün aynısının devamını ön kısımlarda yani yeleğin ön pat kısmında da yelek bitene kadar devam ettirmeniz önemli. Dilediğiniz renklerde ve uygun renklerde yaparak bebek örgülerinin her çeşidinde kullanabileceğiniz bu şiş örgü modelini eminim sizlerde benim gibi çok beğeneceksiniz. Sizlerde kolay yapılan ve şık duran esik de sarkma yapmayan örgüler arıyorsanız işte en güzeli sizlerle.

Bayan yelek modellerinin iddialı örneklerinden oluşan ve genç kaynana yelek modelini sizlerle fikir amaçlı paylaşıyoruz. Özellikle bayan şiş işi yelek modellerinin ağır modellerinden oluşan bu videoda, çeyizlerde yada bohçalık örgü olarak kaynana bohçasına ekleyebileceğiniz, birbirinden değişik 2022 yelek modelleri sizlerle. Çeyiz hazırlığındaysanız bu tığ işi güzel modelleri sizlerde örebilirsiniz. Bu yeleklerin yanında sizlerle şiş örgü yelek modellerini de ayrıntılı yapılışları ile sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bebek yeleklerinde de bu genç kaynana yelek modellerinin istediğiniz modelini kullanabilirsiniz. Şiş ile yapılan yeni modellerin bir araya toplandığı Alıntı Türkçe videoyu izleyerek, beğendiğiniz modelin ayrıntılı hemen sizlerde örebilirsiniz. Kolay gelsin.

Baharı Getiren Kır Çiçekleri Yelek Modeli 1

Baharı Getiren Kır Çiçekleri Yelek Modeli Nasıl Yapılır?

Kaynak Youtube: Yelekhane Örgü Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu