Açıklamalı Bebek Örnekleri

Baykuşlu Bebek Yelek Modeli

Yenidoğan bebek yeleği olarak, büyüyen çocuklar için çocuk yeleği olarak kullanabileceğiniz harika bir bebek örgüsü. Baykuş motifini nasıl yapacağını düşünenler için, örneğin videolu kolay yapılışınıda paylaşıyoruz. Sitemizde baykuşlu bebek yelek modeli gibi pek çok baykuş desenli bebek örgüsü bulabilirsiniz.

Yeleğimi şiş ile yapılmakta. Bu örgü 1 yaş bebek içindir. İp kalın kullanıldığından ilmek sayıları az tutulmuş örgüde. Sizler baykuşlu bebek yelek modelini yaparken, ip kalınlığına ve şiş kalınlığına göre ilmek sayınızı ayarlayabilirsiniz. Bebek yelek üzerindeki desenleri istediğiniz gibi değiştirip, istediğiniz desen ile yapabilirsiniz. Bu harika örgünün daha fazla yapılış bilgisi ve sipariş vermek için Anne Sıcağı Örgüleri sayfasına ulaşabilirsiniz.

Baykuşlu Bebek Yelek İçin:

Kalınca ip ile önler 34 ilmek arka 60 ilmek başlanıyor. Örgüde hem kol hemde yakadan iç tarafta sadece prinç örgü kullanılmış. Etek lastik kısmıda pirinç olan bu yelek modelinin arka kısmı ise sadece düz örgü olarak örülmüş. Yelek bitince düğme dikilerek baykuş gözü belirginleştiriliyor. Kolay gelsin…
Baykuş motifli örgü yapılış videosu için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu