Açıklamalı Bebek ÖrnekleriÖrgü Battaniye Modelleri

Renkli Yıldızlı Bebek Battaniye Örgü Modeli

Tunus işi, örme tekniklerinden biridir ve farklı renklerde bebek battaniyeleri için kullanılabilir. Tunus işi, uzun bir örgü tığının kullanılmasıyla çalışılabilen bir tekniktir. Bu teknikle, çeşitli desenler ve renkler kullanarak farklı tasarımlar oluşturmak mümkündür. Eğer ‘tunus işi renkli bebek battaniye modeli’ arayışındaysanız, örme ve tunus işi ile ilgili örnekler bulabileceğiniz çeşitli kaynaklar bulunmaktadır. Örneğin, kitapçılarda, dergilerde, örgü bloglarında veya çevrimiçi örgü topluluklarında bu tür modelleri arayabilirsiniz.

Ayrıca, sosyal medya platformları veya el işi forumları gibi yerlerde de diğer örgü severlerin paylaştıkları tunus işi bebek battaniye modellerini bulabilirsiniz. Bu kaynaklardan ilham alarak veya detaylı adımları takip ederek kendi renkli bebek battaniyenizi oluşturabilirsiniz.

Sanki tığ işi olarak örülmüş gibi duran iki renkli olarak tamamlanan bu muhteşem Sen örneği kolayca bilin diye ayrıntılı yapılışı karşınızda. Göçmen örgüsü olarak da bilinen Tunus örgü tekniği kullanılarak hazırlanan tığ örgü modelini yapılışı hem kolay hem de çok zevkli. Bir kez elinize aldığınız zaman elinizin kolay kolay bırakmayacağınızı düşündüğüm, kısa zamanda bitirip hemen yeni örgüye geçeceğiniz bu bebek örgüsü modelinin istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Tek renkli olarak da yapabilirsiniz. Ama bu model iki renkli olarak daha şık duruyor uzun şiş şeklindeki tığ ile örülen tunus işi örgünün yapılış tekniği de tığ örgüye çok benziyor. Kesinlikle sarkmayı yapmayan, kesinlikle gen işlemeyen ve kalıp gibi duran şekli ile örgü severlerin en favori olan bu örneği istediğiniz örgüde kullanabilirsiniz. Özellikle bebek örgülerine bebek battaniyeleri, bebek yelek örneklerine Çok yakışacağını düşündüğüm modeli Yapması da Çok kolay Eğer erkek bebekler için yapacaksanız sarı mavi ya da yeşil renklerdeki iplerle diğer renkleri kombinleyebilirsiniz. Kız için yapacaksanız daha canlı kırmızıya dönük bir renkleri Tercih edebilirsiniz. Bere modellerine de çok yakışan şal modellerine yakışan özellikle bebek battaniye modellerinde mutlaka denemenizi tavsiye ettiğim bu güzel örneği denecek Herkese kolay gelsin. Gösterişli ve aslında her örgüye yakışacak şıklıkta bir model olan yıldız kanatları modelinin ayrıntılı yapılışı ile karşınızdayız. Yapılışında kalın tığ kullanılması ve çok sıkı yapılmaması. Boyun şalı olarak, dikdörtgen şal olarak bu güzel modeli yapabilirsiniz. Ayrıca yazlık yelek örnekleri için bulunmaz yeni örgü modelleri. Alt kısmına uygun sayıda çekilen zincir üstüne örnek kurulumu yapılıyor. Kolay yapılan gösterişli bir model. Videoda kısacık ve tane tane yapılışını izleyince sizlerde şaşıracaksınız. Şimdiden bu güzel modeli öreceklere kolay gelsin.

Görmelisiniz: Çoğu Kişinin Çözemediği Yeni Yelek Modeli

İddialı Sıra Dışı Bebek Battaniye Yelek Modeli 2

Tunus Renkli Örgü Modeli Malzemeler

  • Tunus tığı
  • İki renk ip
  • Makas

Renkli Yıldızlı Örgü Modeli Yapılışı

Kaynak: AYŞENİN ÖRGÜLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu